Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha októberben volt utoljára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha októberben volt utoljára vérzésem, de a terhességi tesztem decemberben negatív lett, és most januárban is, akkor kizárt a terhesség?

Figyelt kérdés
Tévedhet 2 teszt is ennyi idő után?
2014. jan. 4. 02:14
 1/5 anonim válasza:
menny el dokihoz! az segíthet ez az oldal semmit nem segít mert a leírtak alapján csak sejtenek valamit az emberek lehet vannak vmi tünetek másra....stb a doki többet segít.
2014. jan. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grim13 ***** válasza:
gyakorlatilag az összes tévedhet mert nem 100% a garancia... nőgyógyász a tuti de gondolom az se normális hogy ennyit késik!
2014. jan. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

karácsony előtt voltam dokinál de nem akart megvizsgálni, csak azt kérdezte, hogy hány terhességi tesztet csináltam, és hogy mi lett az eredmény. Azt mondta ha negatív akkor fölösleges megvizsgálni mert nem vagyok terhes.


A vérzésre meg csak annyit mondott, hogy nem tud mit csinálni. Nem akar folyamatosan ezzel kapcsolatban gyógyszerezni, mert nem régen írt fel vérzésre is gyógyszert, mert májusban megjött, aztán utána nem. Augusztusban kaptam gyógyszert, akkor volt vérzés, majd októberben megint megjött bogyó nélkül, és azóta megint nem...


Ez egy magánorvos, és endokrin betegségemmel kezel egyébként. Esetleg váltsak? Menjek el máshoz?

2014. jan. 4. 02:21
 4/5 anonim válasza:
Cseréld le azt a dokit gyorsan. Én ugyanígy voltam, végül kiderült, hogy egy ciszta csinálta. Pár hét alatt rendbehozták, de gyógyszerrel. Nem mondom, hogy neked is tuti ez van, de nem normális, ha ilyen rendszertelen.
2014. jan. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Grim13 ***** válasza:
az vicces... magán doki és nem hajlandó megvizsgálni :O cseréld le ja de azért vicces lenne ha egy barátnődtől kölcsönkérnéd a gyerekét és bemennél vele fél év múlva hogy "köszi doki terhes voltam... a gyerek a magáé lehet ha már ekkora szaki"
2014. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!