Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor, ha soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha soha nem fogok fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Már közel 2 éve vagyok együtt a barátommal és én kerek perec megmondtam neki,hogy nem fogok sose szedni fogamzásgátlót,ezt Ő el is fogadta.Vannak olyan nők,akik egyáltalán nem használnak?Én soha nem akarok szedni,lehet abból valami? Mindig gumit használunk.

2014. jan. 17. 13:13
1 2 3
 1/22 Noydra ***** válasza:
25%
Miért nem akarod? Valószínűleg nem tudod, mennyivel jobb gumi nélkül :D
2014. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Van más lehetőség is, igaz többnyire hormon tartalmú. Ezért nem akarsz szedni gondolom? De van sima szuris megoldás is. De egy nőgyógyász tud neked ezekben segíteni és kiválasztani a legjobbat.
2014. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséged szempontjából kimondottan jó, amit csinálsz. Érzésre viszont sokkal jobb gumi nélkül. A többi már csak a te dolgod, hogy mérlegelj.
2014. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik soha nem szednek. Majd ha gyereket akarsz, akkor lekerül a gumi, és klimax után lehet agyba-főbe. :)

Illetve ha már nem olyan nagy baj, ha esetleg becsúszik a baba, akkor lehet gondolkodni "alternatív" módszerekben is (pl. hőmérőzés és hasonlók). De csak akkor, ha nem gond, ha jön a baba, mert ezek nem túl megbízható módszerek!

2014. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Az lesz belőle, hogy nem borítod így fel a hormonháztartásodat, és nem lesznek lehetséges szövődményeid a gyógyszertől.

Én se szedek, és nem is fogok. Én nem is szedhetek, mivel nagy az esélye, hogy trombózist okozna nekem. 22/L

2014. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Pasim azt mondta neki ugyanolyan. Egyszer az egyik osztálytársam mondta,hogy teljesen rosszul lett tőle és Ő nem fogja többet szedni,na erre én beijedtem és ez lett...
2014. jan. 17. 13:17
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Én sem szedtem soha sem,gumizunk mi is,vagyis gumiztunk,mert most már próbálkozunk a babával :-) a fogamzásgátló felboríthatja a hormonrendszert
2014. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,na itt legalább tényleg értelmes válaszok jönnek :)
2014. jan. 17. 13:19
 9/22 Noydra ***** válasza:
20%

Ez a legnagyobb hülyeség.

"Felborítja". Beállítja, ja.


Egyáltalán nem mindenkinek okoz mellékhatásokat. Attól, hogy egy bnőd rosszul lett tőle, még neked lehet, semmi bajod nem lesz.

Barátod meg vagy hülye, vagy hazudik.

2014. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mindegy ...:) szerintem akkor se fogok szedni soha...:)
2014. jan. 17. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!