Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet bármi baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármi baj?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap a barátommal szeretkeztünk, vagyis hát próbálkoztunk de nem nagyon nevezhető igazi intenzív szeretkezésnek. Ez annyit jelent hogy a partnerem egyáltalán nem ment el. Először félbe szakítottuk az aktust valami miatt, mikor a barátom levette a gumit.utána elhatároztuk, hogy folytatjuk,a barátom felhúzott egy új óvszert aztán pár perc után abba is hagytuk a dolgot, rádöbbenve a helyzet reménytelenségére...

Ma vettem észre, hogy a gumi bennem maradt.

Lehet bármi bajom? terhesség vagy valami?

Nincs peteérésem, semmi ilyesmi de azért mégis érdekelne.



2014. jan. 17. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet! Baj, mindig lehet.
2014. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt én nem tudom elképzelni..
2014. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez elég necces ügy :)

Először is a gumit piszkáld ki. Ha csak tisztán előnedv kerül beléd, akkor attól kicsit az esély a terhességre.

2014. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tutira előnedv volt, vagy még az sem. mert nem ment el a párom az egész aktus alatt egyszer sem
2014. jan. 17. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, egy tesztet majd megér a dolog!
2014. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de sok az esély rá hogy terhes lehetek?
2014. jan. 17. 19:49
 7/7 anonim válasza:
fhuu 15 napja én is aggódtam ám rendesen xd én szeretkezés után másnap elmentem a nőgyógyászhoz és irattam fel vele 72 órásit...és ma hála az égnek megjött xd sztem te is akk járnál a legjobban ha beszednél egy 72 órásit és nyugi nem lesz baj :)
2014. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!