Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rengeteg itt a "Lehetek e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg itt a "Lehetek e terhes? " kérdés. Ha tényleg kiderülne, hogy terhes vagy, mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 00:11
1 2 3
 1/24 Noydra ***** válasza:
Meglepődnék.:D
2014. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát megijednék... Lehet, hogy igaza volt a 14 éves srácnak, és a fiúk is lehetnek terhesek? Ezentúl nem is verem többet kádban!
2014. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mivel nekem már volt egy abortuszom valószinüleg ezuttal már megtartanám
2014. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
ez végre egy komoly kérdés, de ezt is elhülyéskedik a válaszolók. Ezért írom most már harmadszor, hogy teljesen felesleges a Szerelem-szex kategória ide, csak feleslegesen plusz munkát ad sokat a moderátoroknak, és a normális kérdéseket meg nem marad elég energiájuk átnézni.
2014. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Elmondanám a barátomnak, hogy mi a hézag és megbeszélném vele hogyan tovább.
2014. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ó, most látom, véletlenül rossz kategóriába írtam ki a kérdést, sorry!
2014. jan. 28. 00:14
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Megnézetném magam orvossal 20/f
2014. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
szerintem megtartanám... habár most tanulok az egyetemen, és komoly kapcsolatom sincs, de úgy vélem h mindenkinek joga van az élethez :) és örülnék neki :)
2014. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Feltennék egy kérdést: "Terhes vagyok, mit (t)egyek?"
2014. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
hát... nyilván megbeszélném a barátommal, de inkább csak informálás céljából, mert téma volt már köztünk a dolog, és tudom, hogy ő (még) nagyon nem akarna gyereket. plusz tablettával is védekezünk, és gondolom, mire kiderülne a dolog, azért szednék még legalább egy levélnyit belőle, és szerintem az nagyon káros lehet a baba számára. mindezt figyelembe véve, na meg azt, hogy se pénzem és kollégiumban lakom (a barátom is tanul még, szóval...), és nem tudnám sem hol, sem miből, sem kivel felnevelni, önzés lenne megtartanom. főleg, hogy feltehetően alapból beteg lenne a tabik miatt (mondjuk ezt nem tudom, orvossal erről nem konzultáltam), de szerintem enélkül is elég nyomós érveim vannak a baba ellen. szóval abortusz lenne. bár lelkileg biztos nagyon megsínyleném, mert mindennél jobban vágyom egy gyerekre, de azért nem mindenáron. jó körülmények között szeretném felnevelni, nem nyomorba, és talán halálom napjáig titkon, lelkem legmélyén haragudva rá, amiért derékba tört miatta az életem.
2014. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!