Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Három napja múlt el a menstruá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három napja múlt el a menstruációm és került egy kevés sperma de nem a hüvelyembe hanem oda kívülre de ebbe nem vagyok biztos menyi rá az esély hogy terhes leszek? Normális válaszokat ha lehet

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
kb semennyi
2009. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nem volt rajtuk hegymászó felszerelés akkor nincs gond, emellett hacsak nem volt spontán peteérésed akkor nincs mit megtermékenyíteni.
2009. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval nincs rá esély hogy az vagyok
2009. dec. 7. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem folyt le a hüvelyedhez, akkor nem lehetsz. ha a csiklódra került, akkor a nedves terep miatt lehetséges. hova kivulre??
2009. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, de még ilyenkor sem nulla!
2009. dec. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Óvatosan az ilyesmivel. Már az előváladékban is lehet ondó. A menstruáció idején is van 25% esélyed a terhességre, szóval csak óvatosan.
2009. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ilyenkor még nem volt peteérésed, szóval nem hinném, hogy terhes lennél. De ha nagyon félsz vegyél egy tesztet bármelyik drogériában, és végezd el akkor, amikor kb már 10 nap eltelt azóta, hogy rád került a sperma. Úgy tudom 10 nap után már minden teszt kimutatja a terhességet.
2009. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!