Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyász hány hetes terhessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyász hány hetes terhességet tud már felfedezni?

Figyelt kérdés
mennyi nap minimum kell hozzá hogy észrevegye ultrahanggal a doki ha megkérem hogy terhes e vagyok?
2009. dec. 18. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! 5 hetes terhességet már lát ultrahangot, de korábban is el lehet menni és laborban csinálnak terhességi tesztet :) Na most a terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják, tehát így számítva 5 hét, ez gyakorlatban két hetes menstruáció késést jelent. Ebben az esetben már a házi terhességi tesztek is megbízható eredményt mutatnak :)
2009. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szóval ha menstruáció utáni 2-3. napon voltunk együtt és azóta eltelt 2 hét akkor a terhességi teszt kimutatja hogyha pozitív? nem szeretnék babát :( félek hogy becsúszott
2009. dec. 18. 14:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze a következő menses időpontjában már kimutatja, de ne félj nem igazán termékeny a nő abban az időszakban :) Ha eltelt 2 hét akkor akár már tesztelhetsz is, de hidd el nem vagy terhes :) Semmi baj :)
2009. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtatást :) kicsit parázok a dolog miatt mert utolsó 2 szemet nem vettem be tabiból... mondjuk már kiírtam azt is kérdések de nem nagyon tudtam mit hinni a válaszokból
2009. dec. 18. 14:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha esetleg elmaradna a mensid, vagy kevesebb/másmilyen lenne, mint szokott, akkor tesztelj!

Kihagytad az utsó két szemet --> mellévédekeztetek ugye a következő hónapban?

2009. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

csak a hét napos szünetben... utána nem

tudom hogy hia volt de nem gondoltam bele hogy baj ha kihagyom az utolsó kettőt, és utána 7 napos szünet

2009. dec. 18. 15:11
 7/12 A kérdező kommentje:
mi az hogy keményebb mensi?
2009. dec. 18. 15:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, mert utána elkezdted szedni normálisan. Nem olyan könnyű gyereket csinálni, semmi baj :):)
2009. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
amikor megjött a mensesed hány napra rá volt az aktus?
2009. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
megjött az előző tabletta 17. szeménél (ezértis nem vettem be az utolsó 2-t már mert akkor már rendesen volt) tartott kb 7 napig majd elmúlt és a 2. napon voltunk együtt
2009. dec. 18. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!