Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hoppá! Ebből nem lehet baba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hoppá! Ebből nem lehet baba, ugye?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy bevettem a bogyót, hogy tegnap este elfelejtettem bevenni a szert! Így hétköznap nem vagyunk együtt a barátommal, mert csak hétvégén találkozunk, utoljára szombat éjjel történt meg a dolog...Most 'csak' kitolódik a fog.gátló vagy hatássa is gyengül? Azért felejtettem el mert vizsgára készültem, sok gyógyszert szedek most, és hát zuhanyzás után abban a hitben voltam, hogy már bevettem....
2009. dec. 18. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha már hosszabb ideje szeded, akkor nem túl nagy a valószinüsége, ha az elsö levélnél tartasz, akkor sokkal inkább. Ha biztosra akarsz menni, akkor egy hétig használjatok más módszert is. (A megszakitás NEM módszer)
2009. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!oké:))) Azt én tudom, hogy a megszakítás nem fogamzásgátlás....:P elolvastam a leírást, és mivel már ez a sokadik levél 2. hete, elvileg nem lehet semmi baj...csak azon gondolkodom, hogy ha a papírra az van írva, hogy: 'amint észrevesszük hogy nem vettük be, rögvest pótoljuk, és ha kel akkor kettőt is vehetünk be...' ha nem veszek be kettőt mi történhet?
2009. dec. 18. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Ha EGYETLEN tablettát kihagysz, akkor A CIKLUS HÁTRALEVŐ RÉSZÉRE NEM VAGY VÉDETT!!!


Részletezzem is, vagy így is érthető?

2009. dec. 19. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! A 2. héten voltál és akkor nem baj!A tájékoztató is leírja! Én is voltam már úgy, hogy elfelejtettem a 2. héten és nem lett baj! A tájékoztatónak higgy és ne az itt okoskodónak, aki valószínűleg még életében nem szedett fogamzásgátlót és nem is olvasott tájékoztatót!
2009. dec. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Természetesen mindenkinek zöld pipa...:P

Amúgy végülis mindegy hogy most véd-e a tabi mert hogy 24 napig hüvelytablettát kell használnom...NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT! MEGNYUGTATTATOK!

2009. dec. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!