Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire gáz ha valaki 13-14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha valaki 13-14 évesen teherbe esik? Mit szólnak hozzá az orvosok? Csúnya szemmel fognak rá nézni az abortusz miatt? Vagy kedvesek lesznek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még meg is simogatják a kis fejedet.
2014. ápr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
az egyik sikátorban addig ütnek majd míg el nem vetélsz
2014. ápr. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lesajnálnak anyádék miatt, akik képtelenek voltak elmagyarázni a védekezést.
2014. ápr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát ciki vagy minek dugtál undoritó az ilyrn
2014. ápr. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
13 évesen terhes, hát ott azért még bőven lehet hibáztatni a szülőket, a fiút és az oktatásügyet is.
2014. ápr. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Felelőtlen , kiskorú, és akkor még szépen fogalmaztam. Nem hiába na, korábban érik a mai generáció, legalábbis ők ezt szajkózzák. Csak hogy ez miben nyilvánul meg? Gondolkodás mód egy nagy nulla, befolyásolhatóak, mentálisan éretlenek, és még lehetne sorolni.....

Nincs több kérdésem.

2014. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
55%

Úr Isten! Hát gondolhatod. 12-13 évesen még babáznod kéne. Még a csókolózás is korai lenne...

Még azokat is elítélik aki 16 évesen terhes. Szerinted mit szolnak majd a te 12 évedhez?

Ennyi idősen nem is vagy még érett a szexhez. Sőt 12 évesen még nem is állt be rendszeresen a menstruáció. ( legalábbis nekem 14 évesen állt be).

2014. ápr. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Semmi baj kérdezö ! Volt már aki 13-14 évesen régen férjhet ment. Ne foglalkozz senkivel és nemitélek el és 14 évesen azért nemvagy olyan fiatal a xex hez se a te döntésed te életed tiszteletbe tartom. Én a helyedben megtartanám a babát de ezt is tetudod.
2014. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy ilyen problémahalom közepette tényleg az a legfőbb kérdés, kedvesek-e a dokik, meg a nővérek?

Nem az, hogy hogy élhet nemi életet egy kislány? És nem az, hogy két h-lye tini felelőtlensége miatt meghal egy emberi lény? Nem az, hogy egy kiscsaj úgy indul bele az életbe, hogy abortál? Nem ezek a főkérdések???

2014. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt ,hogy személyesn mit gondolok az az én dolgom , meg nyilván orvosilag figyelembe kell vennem ,hogy még egy fejlődő szervezetet érint, anak ellenére, kisebb medence átmérők pld. Most én azt mondom ,hogy nem tartom ezt helysenek, attól még a fiatal lányok terhesek, nincsm it tenni, meg kell oldani. EGy idő után már megszokod, és látod ,hogy hétköznapivá válik a jelenség. Inkább jöjjön el az ambulanciára, kap egy gyögyszert, mert az még mindig jobb. De tessék már védekezni , könyörgöm . Kell a felvilágosítás, de először a kedves anyukát és apukát kellene, hogy tanítsák meg a gyerekeknek, hogy miért kell figyelni. Meg az ,hogy eltiltják a fiúktól ,csak olaj a tűzre. Nem tudom érted e? De ez csak az én véleményem.
2014. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!