Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek 3 hónapja, eddig nem volt semmi baj, jött rendesen a vérzés, mert a gyógyszer beállitotta rendszeresre. Mára várom, de nem jött még meg s semmi jele nincs (rózsaszin folyás vagy görcs). Mit tegyek? Aggódom

Figyelt kérdés

rendesen szedtem, nem volt kimaradás

19 éves vagyok



2014. jún. 20. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd megjön.

Nekem is volt, hogy x hónapja megjött ugyan azon a napon, aztán volt, hogy átcsúszott a másik napra.

Ez normális.

2014. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

eddig nyugodt voltam,hogy mindig pénteken jött ma meg semmi.

viszonylag elég ideges voltam a héten,vizsgák elött állok...lehet ez is közrejátszik.

2014. jún. 20. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kell várni pontosan napot.A lényeg, hogy a szünetmentes 7 napjának valamelyikén megjöjjön a vérzés. Megjöhet az 1.,a 2.,...stb a 7. napon is, az is TELJESEN NORMÁLIS.

Ne aggódj.

2014. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig késett legalább egy napot, de volt, hogy kettőt is, ne aggódj. Akkor kell pánikolni, ha teljesen kimarad.
2014. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megjött. :D
2014. jún. 21. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Na látod, nem kell előre idegeskedni! :)
2014. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!