Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerülnek a hormonment...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülnek a hormonmentes fogamzásgátló tabletták mostanság? Pl 3 hónapra. Hogyan kell ezeket szedni? Teljesen biztonságos?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
túl drága, minek meggátolni a fogamzást? lehet rajta kaját venni, meg gyereket etetni ;)
2014. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amit én szedtem, azt 21 napig kellett szedni, majd 7 nap szünetet tartani, utána a következő levelet elkezdeni. A szünetben jött meg a megvonásos vérzés. A három havi adag volt olyan 7000 Ft körül. Ha normális az orvosod, akkor elküld hormonvizsgálatra, ami egy vérvétel, és csak utána ír fel fog.gátlót. Jelenleg ez a legbiztonságosabb módszer.
2014. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincsen hormonmentes fogamzásgátló.
2014. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mármint tabletta.
2014. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a hormonvizsgálat mennyibe kerül? meg hallottam, hogy van olyan tabletta, ez is valamennyire hormonmentes. hogy 5000Ft 3 hónapra. az nem tudjátok, hogy melyik?
2014. júl. 9. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Efelett teljesen elsiklottam. NINCS olyan, hogy hormonmentes! Max. alacsonyabb hormondózist tartalmaz, de akkor annyival is csökken a megbízhatósága, szóval vagy ezt választod, vagy teljesen más módszereket. Mitől is lenne fog.gátló hatása, ha nem lenne benne hormon? Nekem, mivel a nőgyógyász adta a beutalót, teljesen ingyenes volt a vérvétel, csak ki kell bírni. Legelőször teljes vérképet kért, 6 vagy 7 kémcsővel vettek le.
2014. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nincs teljesen hormonmentes tabi, csak neten is így írják:) nem azért írtam így mert azt hiszem, hogy van olyan.
2014. júl. 9. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Linkeld már be légyszíves kérdező, mert nem tűnik valami megbízhatónak.
2014. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nagyon alacsony hormontartalmú fogamzásgátló tablettákat általában szülés után írják fel a nőknek, szoptatás alatt is szedhetik. Ezek egy komponensű gyógyszerek.


Én elvileg csak ilyet szedhetnék, a doki fel is akarta írni azzal a szöveggel, hogy "azért 6 hetente teszteljek"...na kössz.. íme a felhőtlen, biztonságos, nyugodt szex.


Szóval nem ajánlom.


Egyébként a mai fogamzásgátlók már önmagukban is egészen alacsony hormontartalmúak, nem lesz tőle semmi bajod, amennyiben a vérképed is azt mutatja. Ennél jobban ne akard kiiktatni belőle a dolgokat, nem éri meg. Inkább válassz akkor más módszert.

2014. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nem magándokinál vagy, ingyenes a vérvétel. Engem a doki utalt oda és aznap meg is csinálták (bár nem tudom, h mennyire volt pontos, mert ettem előtte). 2 hét múlva mehettem vissza az eredménnyel íratni.
2014. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!