Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Természetes dolog hogy megvált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes dolog hogy megváltozik egy nőnek a közérzete egy héttel a menstruációja előtt? Gondolok itt hogy máshogy van akármihez kedve szol nem ugy vislkedik mint álltalába?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
persze. annyira az, hogy az már közhely...
2008. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mert tegnap előttig minden olyan rendben volt bnőmmel és tegnap egy kicsit feszült volt, nemis nagyon lehetett hozzászólni meg hozzányulni. Lehetséges h ettől volt?
2008. aug. 3. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a dolog a pre és postmentstruációs időszakban picinykét túl van lihegve. Lehet csak azért mondom, mert én egyátalán nem érzem meg, ha meg akar jönni, közben és utána sincs semmi bajom, de azt gondolom ennek ellenére, hogy a nők kicsit rájátszanak a hisztériázásra.
2008. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én olyanról is hallottam h TV-t vágott földhöz egy nő. Én is kibírhatatlan vagyok ekkor:D..ilyenkor meg tudnék ütni bárkit:p A hormonok tombolnak 'csak'.
2008. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!