Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Háziorvos felírhat fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háziorvos felírhat fogamzásgátlót? (már szedem 1,5 éve, nem az első lenne)

Figyelt kérdés

Azt hittem még van egy levél, de kiderült, hogy nincs és pár nap múlva kell elkezdenem szedni a következőt. SZTK-ba 1 hónap múlva kaptam időpontot, nem szeretnék magánorvoshoz menni mert azok ezért is pénzt kérnek.


Tehát háziorvos is felírhatja? Csak az válaszoljon aki tényleg tudja első kézből, nem pedig találgat vagy "úgy hallotta"


2014. júl. 28. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

hívd fel a sajátodat

az a legegyszerűbb

2014. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom a telefonszámát és neten sem találom.
2014. júl. 28. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Felírhatja, főleg ha van egy ambuláns lapod, amin szerepel, hogy mit szedsz. Ha nincs, de jófej a dokid (főleg ha viszed a dobozt pl akár) akkor anélkül is felírja. Nekem anyukám háziorvos. Legtöbbször ő írja fel, így nőgyógyászhoz csak akkor megyek ha bajom van vagy az éves rákszűrés miatt. Így nem kell hetekre előre gondolkodnom, hogy el fog fogyni. (felénk is majd 1 hónap mire bekerül az ember azért az 5 percért, hogy receptet nyomjanak a kezébe...)
2014. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felírhatja, évek óta háziorvossal íratom, nőgyógyászhoz csak rákszűrésre megyek évente.
2014. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg felírta. Az ambuláns lapot se kérte, csak kérdezte, hogy ugye nem most akarom elkezdeni?
2014. júl. 30. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!