Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom, szinte lehetetlen! Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, szinte lehetetlen! Nem lehetek ennyitől terhes, igazam van?

Figyelt kérdés
Tudom, lehet kifogtok oktatni, sőt, számítok rá, mert én is így reagálnék. 2 hete majdnem elvesztettem a szüzességem, de végül nem, mert fájt. A barátom használt óvszert, mindketten óvatosak voltunk, és mivel nem történt teljes behatolás, nem lehetek terhes... igen, a tények alapján 0 az esélye, de én nagyon nagyon ráparázok dolgokra, és mindenben már a legrosszabbat látom. A stressz miatt ma már rosszul voltam, hasmenésem volt, és éhes vagyok. Olvastam olyat, hogy sokan már elképzelik a tüneteket, és ezért van hányingerük, ezért éhesek, és ezért késik a menstruációjuk. Vicces, de egy kis nyugtatgatást várok, sőt, az se baj, ha tényleg kioktattok. Anyának már elmondtam, ő is azt reagálta, hogy tényleg nincs mitől aggódnom.

2014. aug. 26. 02:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem bizony :).
2014. aug. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ivan Iljics ***** válasza:

Nem vagy terhes de ha kétségeid támadnak fordulj szakemberhez.


Ne stresszelj ezen, árt az egészségnek.

2014. aug. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2014. aug. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.:)
2014. aug. 26. 02:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon nagyon túlzás.
2014. aug. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, már én is rájöttem.
2014. aug. 26. 11:51
 7/11 anonim válasza:
Kérdező, ne aggódj. Semmi esélye nincs, hogy terhes legyél. :)
2014. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
istenem..
2014. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Már miért ne lehetne terhes? A szűzhártya nem az egész hüvelybemenetet fedi le, hiszen valahol a mensinek is ki kell folynia. Az előváladékban pedig lehetnek életképes spermiumok. Tény, hogy minimális, majdhogy nem 0% az esélye, de ha tényszerűek akarunk lenni, akkor valamicske mégis van.
2014. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nincs semennyi esélye, kivéve ha egy perccel azelőtt verte bele a farkát. A spermiumok nem életképesek olyan sokáig egy zokniban. xD
2014. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!