Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy ennyitől lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ennyitől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltuk ki, szűzek vagyunk mindketten, de kiszeretnénk valamit próbálni: Ha én leszopom őt, csókolózunk (a számba maradt sperma és átmegy az övébe?), majd ő kinyal?

2014. szept. 10. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
talen nem valószínű de nem mondom hogy nem
2014. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg életképes még utána is a sperma, de hogy szüzen szopás után ti smárolni fogtok kissé hietetlenek tűnik
2014. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nyelvével felcsinál téged:)
2014. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez annyira bonyodalmas ,hogy inkább el se kezdjétek .
2014. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a nyelvedtöl lesz gyereke:D
2014. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez vagy kamu, vagy tényleg ilyen hülyék a magukat már felnőttnek tartó gyerekek.
2014. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha így teherbe esel én nem tudom mit csinálok :D nyugi így nem lehet! Valószínű h nem marad életképes+addigra lenyelitek+nem tud annyira mélyre bemenni, h teherbe ess! :)
2014. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!