Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet a spermám terméke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a spermám terméketlen? Elvileg ha meleg vízzel zuhanyzok/fürdök az elpusztítja, hihető ez vagy van más ami mondhatni otthon is megoldható?

Figyelt kérdés
Kérem csak komoly válaszokat!

2014. szept. 22. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfi fogamzásgátlás ilyen módon még nem megoldott, legalábbis kb. 2 hónapja még nem volt az. Egyetlen végleges módja van a vasectomia, de ez olyan szinten végleges, hogy a visszaállításnak nagyon csekély az esélye. Ez az ondóvezetékek elvágása.
2014. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam régen egy kísérletről, amiben pasikat beültettek 50 fokos vízbe egy-két órán keresztül. Na, akkor az ondósejtek 90% nem volt nemzőképes. De 10% is elég, hogy teherbe ejts valakit.
2014. szept. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a melegvizes dolgot én is hallottam már bár azt nem hogy 90% lenne, és a 90% nem is olyan rossz, de megoldásnak nem nevezném sajnos. :(


a vazektómia pedig sajnos tényleg végleges, azt ne csináltass, sosem tudhatod nem-e akarsz mégis gyereket később.


Ha előtte önkielégítést végeznél szerintem az is javítana az arányokon, elvileg annak is kell némi idő hogy nemzőképes legyen, de ezt én is csak hallottam...plusz nem biztos hogy az aktus olyan jó lesz ha neked előtte 10-30 perccel jó volt :D


De mivel engem is érdekel a téma, kíváncsi leszek van-e még bárkinek hasznos tippje :)

2014. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Rövid távon nem tudod magad terméketlenné tenni, amúgy pl. szteroidokkal hosszú távon jó esélyed van rá...De nem biztos, hogy terméketlenné válsz, cserébe mindenféle egyéb bajod lehet.

Nem ajánlom. Inkább húzz gumit!

2014. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülye szteroidokkal meg illegális body building szurikkal. De nagyon nem ajánlom mert az hogy terméketlen leszel az egy dolog. Ez mellett rengeteg akár maradandó mellékhatása lesz...kerüld...


Vagy használj óvszert :)

2015. jan. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Ja. Miért is nehéz óvszert venni?
2015. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 6

Az nem a te dolgod, a kérdésre válaszolj, vagy ha túl idióta vagy hozzá...inkább hallgass! ;)

2015. ápr. 29. 10:41
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Engem is érdekelne.

Vazektómiát nekem nem akarták megcsinálni amikor mentem 19 évesen,mostanában lehet megint elmegyek hátha megcsinálják csak nekem a sport miatt necces,nem maradhat ki edzés. :)

Én azt szoktam,hogy kamuzok a csajnak,hogy erős szteroidokat szedek plusz soha nem akarok gyereket,úgyhogy jobb ha figyelj te is,és nem trükközöl mert nem nevelem fel a gyerekedet márha élve születik amikor annyi kox van bennem,hogy 10 pasinak is elég lenne.

Ezzel általában hatok rájuk,meg mindig azzal is jövök,hogy sokat utazok meló ügyben munkámnak élek,ebbe nekem semmiféle gyerek nem fér bele.Így kalkuláljunk.

És ő is figyel :)

2015. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

#7

Nem én vagyok idióta, amiért azt mondom, hogy az óvszer jobb, mint valami eléggé megbízhatatlan otthoni praktika. Ha nem akarsz gyereket, válassz a normális fogamzásgátló módszerek közül, az a tuti. Az ilyen módszerek, mint a melegvíz, naptár, majdkihúzom nem megfelelő, az ostoba emberek híresztelik őket egymás között.

Remélem, ez a válasz jobban tetszik, bár nem is tudom, miért írtam. Ja de, hogy az ilyen idiórák is, mint te, felfogják. ;)

#6 voltam

2015. jún. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

#7

Nem én vagyok idióta, amiért azt mondom, hogy az óvszer jobb, mint valami eléggé megbízhatatlan otthoni praktika. Ha nem akarsz gyereket, válassz a normális fogamzásgátló módszerek közül, az a tuti. Az ilyen módszerek, mint a melegvíz, naptár, majdkihúzom nem megfelelő, az ostoba emberek híresztelik őket egymás között.

Remélem, ez a válasz jobban tetszik, bár nem is tudom, miért írtam. Ja de, hogy az ilyen idióták is, mint te, felfogják. ;)

#6 voltam

2015. jún. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!