Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetett-e?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett-e?

Figyelt kérdés

A baratnommel rendesen vedekezunk, ha szeretkezunk(ovszer), de egyik este sajnos, mint az mar sokaknal megtortent elszakadt az ovszer.

Tiszta panikhelyzet alakult ki, hogy most mit tegyunk, stb. (A lany szulei nem tudjak meg, hogy nemi eletet elunk egymassal, tobb mint 1 eve egyutt vagyunk). Masnap delelott elmentunk a Peterfy Korhazba, hogy kapjon 72 oras tabletat, de nem adtak ki, vegul kb 18 ora mulva bevette az ellaone-t, ami 56 oras. Amit tudni kell meg, hogy a mesije vege elott egy nappal tortent, tehat meg menstrualt, es miutan megtortent a baj egybol lezuhanyzott. Vedekeztunk is, es meg igyis megtortenik a baj..., nagyon nem hianyozna most egy gyerek 21, es 16 eves fejjel.



2014. okt. 2. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális esélye van esetleg, de még annyi se, én a nyakamat teszem rá, hogy így nem lesz terhes. Ne aggódjatok.
2014. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem megkerdezni, hogy mikor kell akkor, hogy megjojjon neki? Rendesen a kovetkezo idopontban, vag elobb? Mert olvastam valami 5 napost is, de az allitolag nem mindenkinel van, es neki menstruacio alatt tortent.

Ha szombaton csinal tesztet az ugyis kimutatja a frankot igaz?

2014. okt. 2. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
a teszt legkorábban 2 héttel az aktus után mutatja ki ha van gyerek, addig felesleges is tesztelni. de talán nem kéne egy 16 éves kislánnyal szexelned és nem lenne ilyen bajod. amúgy meg igazán szedhetne tablettát vagy valamit, az biztonságosabb.
2014. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond, ne aggódj. Biztosan hatott a tabletta!


14 nap múlva teszteljetek a biztonság kedvéért.

2014. okt. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Egy cukicska lányka válasza:

Figyelj,szerintem ha szereted a lányt,és nem csak szeretkezésre használod,akkor semmi baj nincs ezzel.De a jövőben,jobban figyeljetek a gumira,nehogy elszakadjon!A tesztet csak 14nap múlva mutatják ki.

Szerintem ne aggódj.Nem lesz terhes!Én innen is drukkolok nektek!

Ha mégis àllapotos lesz,akkor a 21.században,már van több féle művelet,pl.:kiveszik a gyereket a pocakból.És a legtöbb 16éves lány el

szokott vetélni.De a legfontosabb,mindig legyél mellete!

2014. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös te nagyon hülye vagy. honnan veszed, hogy a "legtöbb 16 éves lány elvetél"? ez egyáltalán nem így van, a kornak semmi köze a vetéléshez.
2014. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en 16 evesen szultem... XD
2014. okt. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!