Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy héttel a szex utan nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy héttel a szex utan nem vettem be a tablettámat (lindynette20) akkor ugye eselyem sincs a terhessegre?

Figyelt kérdés
2008. aug. 10. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hete nem szexeltél, és nem is fogsz mostanában, akkor semmi esély, hogy terhes legyél. A spermiumok ha jól tudom, max. 3 napig bírják.
2008. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább mindig vedd be pontosan a tabit,mert van aki még e mellett is terhes lesz ez emberfüggő,de sztem ha azóta nem volt szex,akkor semmi baj!
2008. aug. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre szoktam mondani, h 8-os bioszkönyv végét tessék már átnézni...
2008. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Am nekem meg a 8-os könyvemben nincs is benne ,én nem tpm miből tanultunk,te ez szar,nah meg nem is vol idő végigvenni sehool sem az emberi testet, de az állatokról,meg növényekről mindent tudni kelett!
2008. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha most legalább egy hétig nem élsz nemi életet! Vagy ha élsz, akkor gumival védekezel!
2008. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!