Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lett valaki terhes gumi és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett valaki terhes gumi és gyógyszer együttes használata mellett?

Figyelt kérdés
Konkrétan azt nem értem, hogy miért mondja sok nő, hogy becsúszott a baba gyógyszer mellett. Ha valaki gyógyszert szed és megengedi a párjának, hogy belé élvezzen,vagy gyógyszer és megszakítás akkor az nem 100%-os védekezés, már bocsánat. Tehát olyan példára vagyok kíváncsi, hogy esetleg a nagy hévben párja nem figyelt, és a gumi külseje lett olyan, és azért, vagy véletlenül ujjazásnál történt, vagy ilyesmi.

2014. nov. 12. 09:05
 1/10 Noydra ***** válasza:
92%
Valami Mária 2000 éve asszem.
2014. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ujjazástól azért nem lesz az,mert a levegőn elhalnak a spermiumok..


Egy orvos is ezt leírta már orvosválaszol honlapon!

2014. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


itt is van

2014. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sem a gumi, sem a tabletta onmagban nem 100%-os modszer, ez teny. Eleg biztonsagos mind a ketto amugy, de nem 100%. Meg a ketto kombinalasa sem 100%, mivel csak az a 100%-os modszer, ha nem szexelsz.

Ettol fuggetlenul a tabletta, ha rendesen szedik, elegge biztonsagos, nem indokolt melle gumit is hasznalni. Ugyanis a legtobben akiknek "becsuszik a baba tabletta mellett" valojaban elfelejtettek bevenni egy szemet vagy hasonlo hiba tortent csak nem ismerik be. (A nem megfeleloen hasznalt tabletta mellett a teherbeeses valoszinusege 30-szor magasabb, mint a megfeleloen hasznalt tabletta eseten.)


Megfeleloen hasznalva is 1000 nobol 3 esik teherbe egy ev alatt tabletta mellett, ez a szam 20 a gumi eseteben. Ez azt jelenti, hogy elvileg 100.000 nobol 6 esik teherbe egy ev alatt ugy, ha mindket modszert hasznalja.

2014. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen én is így gondolkodom, hogy csak könnyű kimondani, hogy becsúszott pedig védekeztünk,ez hülyeség, az nem védekezés,amit néhányan annak gondolnak, meg sokan a hasmenésre is azt mondják, hogy, igen volt valami eltérés, de azt nem mondanám hasmenésnek...na jó, hagyjuk már...
2014. nov. 12. 10:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ki használ egyszerre gumit is meg gyógyszert is? Épp az a lényege a gyógyszernek hogy ne kelljen gumiba szenvedni.
2014. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" meg sokan a hasmenésre is azt mondják, hogy, igen volt valami eltérés, de azt nem mondanám hasmenésnek."


Namost pont a hasmenes az, amit sokan tulspilaznak, lathatolag te is. Az nem hasmenes, hogy reggel a kave meghajtott es egy kicsit higabb a szekletem. Ennek nincs hatasa a tablettara. Az a hasmenes, amikor ugy folyik alul, mintha ontenek, mindez egy napon belul 3-4 alkalommal.


ha te a paranoid "huzzunk az orrunkra is dupla gumit, az a biztos" nezeteidet akarod itt ezzel a lenezo stilussal igazolni, akkor kozlom veled, hogy te mar regen atestel a lo tuloldalara.

2014. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" Amúgy ki használ egyszerre gumit is meg gyógyszert is? Épp az a lényege a gyógyszernek hogy ne kelljen gumiba szenvedni."


A gumi ved a betegsegektol is. En huzok gumit minden rovidtavu kapcsolatban, akkor is, ha a no tablettat szed. Hosszutavu kapcsolatban hagyom el a gumit egy ido utan, amikor mar van akkora bizalom, hogy tudom, nem fog felrekefelni es en sem.

Amugy igy is meg lehet szivni, mert ami betegsege mar megvolt a masiknak regota (de esetleg nem tudott rola), azt igy is el lehet kapni.

2014. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én együtt még sosem használtam gumit és tablettát. Régen sokáig gumival védekeztem, a férjemmel is az elején, nem akartam tablettát szedni. 1 évig semmi baj nem volt (bár egyikünk sem rajongott az óvszerért), mindig le is ellenőriztük, hogy kilyukadt-e. De az egyiken lehetett valami "mikro lyuk", mert teherbe estem. Igazából nem bántuk, de nem értettük, mert megnéztük aktus után, kicsit meg is nyomkodtuk, de nem szivárgott belőle semmi. Ezek szerint csak hibás volt valahogy. Azóta gyógyszert szedek, kb 4 éve, sosem lettem mellette terhes.
2014. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát akkor mi a franc a fogamzásgátló, ha nem védekezés, szerinted?

Nagy hévben a gumi külseje olyan lett? Az meg hogy? Nagyon el vagy tévedve.

2014. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!