Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Patentex kúp is csíp? Nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Patentex kúp is csíp? Nekem a Pharmatex sajnos nem jött be.

Figyelt kérdés

Sajnos(?) a tabit abba kell hagynom a mellékhatások miatt. Ezért szeretném a patentex kúpot kipróbálni.

(Egyébként elég sok lány írja itt is, hogy mennyire lecsökkenti a tabi a libidóját. Nálam is ez a gond. Elég durva. )


2010. jan. 29. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én patentexet használok és nekem nem csíp! Nagyon meg vagyok elégedve vele. Megszakitással együtt használom,nekem így bevált! :)
2010. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hali mi patentex kúpot probáltuk ki néhány napja és engemis és barátnömet is csipte!!!!!
2010. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A patentexet most próbáltuk ki,de leégett tőle a párom nemiszerve,3 napig nem is tudta használni!Egy idő után engem is égetett belülről!Mégegyszer nem próbálnánk ki az bizti!

2010. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászólóval tökéletesen egyetértek, mi is kipróbáltuk, akkor annyira nem volt gáz, kicsit csípett csak (plusz mindkettőnknek elég furcsa volt, kedvesem úgy fogalmazott "mintha egy pudinggal szeretkeztem volna"), de aztán mikor először ment el pisilni, nagyon durván csípett és szúrt neki, "mintha szögek vagy kések jöttek volna belőlem), és bár nekem ennyire nem volt durva, de nekem is csípett kicsit. aztán egy jó idő múlva éreztem azt, mintha valami marna belülről... egyszóval nálunk kegyetlen rossz volt, mindkét félnek...

16/L

2010. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!