Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1hónapja szedek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hónapja szedek fogamzásgátlót. Elfelejtettem bevenni a 2. ciklus 3. szemét. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindennap este 9körül szoktam bevenni de a pénteki elmaradt. Viszont együtt voltam vele du. 5-kor(péntek). Lehet belőle baj? És most bevegyem a pénteki szemet? vagy azt hagyjam ki és szedjem rendesen szombattól? Gondolom kell kiegészítő védekezés de kb. mennyi ideig?

(és mielőtt beszólnátok eddig mindig odafigyeltem..nem tudom most miért felejtettem el igy=( )


2010. jan. 30. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Elméletileg a 2.ciklusban teljesen véd, az elsőben,és a harmadikban gáz ha elfelejted.én is voltam így.szedd tovább rendesen, mint eddig, és kb 1 hétig mindenféleképpen védekezzetek mással is.Amúgy a gyógyszer tájékoztatójában benne kell lennie, hogy ilyenkor mi a teendő.
2010. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem szólok be, sajnos velem is megesett hogy annyira fáradt voltam hogy beestem az ágyba és elfelejtettem.

Nem tudom, milyet szedsz, mindenképp olvasd el a tájékoztatón, azon rajta kell lennie hogy mi a teendő. Egyébként reggel még bevehetted volna. Most nagyon gyorsan pótold, aztán szedd tovább rendesen, és ha biztosra akarsz menni, egy hét gumi, bajotok nem lehet tőle.

2010. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár nem ez a kérdés, de ha rám hallgatsz megfogadod. Állítsd be a telefonodon, hogy minden nap jelezzen abban az időben mikor beveszed és akkor nem fogod elfelejteni. Régóta szedem a gyógyszert de mindig be van állítva, így még soha nem is felejtettem el. Különben biztos nekem is lett volna egy két ilyen feledékenységem.
2010. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
például azt ami a betegtájékoztatóba van írva...
2010. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!