Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle fogamzásgátlót kezdtem szedni, de mintha valami nem lenne rendben. Tudna segíteni valaki akinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Az orvos megállapította hogy eléggé alul működnek a petefészkeim,szinte teljesen leálltak,amiatt hogy 42 kiló is alig vagyok.Felírta a yasminelle fogamzásgátlót hogy helyre hozza a hormonjaim és hízzak is tőle.Azt mondta akkor kezdjem szedni mikor úgy Isten igazából megjött.Első nap is eléggé erős vérzés volt,de vasárnap lévén nem tudtam kiváltani)úghogy így végülis a második napon kezdtem szedni,másnap is megvolt még majd semmi.Azt mondták a 3nap nem gond.Ezután 2 nappal együtt voltunk a párommal és nagyon véreztem.Hozzá tartozik az igazsághoz hogy méhszájsebem van,ugyhogy nem volt durva Ő se,szóval nem tudom így hova tenni ezt a vérzést.Ez a gyógyszer mellékhatása lenne vagy a seb miatt van?Milyen mellékhatásokra számíthatok a gyógyszer mellett?
2014. dec. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem baj,ha a 2. napon kezdted el,azért múlt el a vérzés ilyen hamar,mert elkezdted szedni,és azért is véreztél újra aktus közben,mert ami nem tudott kijönni belőled,az a szex miatt távozott.


Remélhetőleg semmilyen mellékhatás nem lesz.Szedd rendesen a tablettát a levél végéig,mindennap 1 szemet és aztán tarts 7 nap szünetet,majd a 8. napon kezd a második levelet :)

2014. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És miért vagy 42 kiló? Ha evészavarod van (anorexia), akkor azt kellene kezeltetned. Ha meg nem akaratlagosan fogytál le ennyire, akkor azt kellene kivizsgálni, hogy mégis mitől. Erre nem megoldás a fogamzásgátló...
2014. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 hónapig szoptattam,már a szoptatás ideje alatt is nagyon lefogytam,viszont sajnos olyan események következtek be az életembe amik nagyon nagy stresszel jártk/járnak,emiatt van ez hogy ennyire lefogytam sajnos.
2014. dec. 8. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!