Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdjek fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdjek fogamzásgátlót szedni? (Belara)

Figyelt kérdés

Mindig is óvszerrel védekeztem, a napokban viszont történt egy kis baleset és esemény utáni tablettát kellett bevennem. Úgy gondoltam, még egyszer nem szeretném ennek kitenni magam, ezért felírattam a nőgyógyászommal fogamzásgátlót. Belarát írt fel, még nem váltottam ki, hanem olvasgattam egy kicsit róla. Hát, mit is mondjak, nagyon vegyesek a válaszok. Én sosem szerettem volna fogamzásgátlót szedni, mert félek a kedvezőtlen mellékhatásaitól, illetve, hogy tönkreteszem velem magam. Mit tanácsoltok? Van esetleg konkrét tapasztalat akár ezzel a gyógyszerrel, vagy a fogamzásgátlókkal kapcsolatban úgy általánosan?

A válaszokat előre is köszönöm!

20/L


2014. dec. 6. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
6éve szedek f.gátlót és semmi bajom. ez ember függő, kinek mi a jó. kezd szedni és ha van mellékhatása akkor menü vissza q dokihoz más fajtáért.
2014. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6éve szedek f.gátlót és semmi bajom. ez ember függő, kinek mi a jó. kezd szedni és ha van mellékhatása akkor menj vissza q dokihoz más fajtáért.
2014. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vervetel es rakszures nelkul felirta?
2014. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem kell hozzá vérvétel.
2014. dec. 7. 00:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Neked kell eldönteni, hogy akarod-e szedni vagy sem. Minden tablettáról lehet jó és rossz véleményeket olvasni, nem csak a Belaráról, mivel nem minden nő egyforma.

De egyébként ezen a két módszeren kívül is léteznek még megoldások.

2014. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is belarát szedek több mint egy éve azon kivül hogy hiztam tőle semmi mást nem tapasztaltam. Ciklusomat is rendesen beállitotta. Megbizható gyógyszer szerintem 16/L
2014. dec. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

Ott van még a Pharmatex. Recept nélküli és hormon mentes.

Olvass utána.

2014. dec. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Én Diane35ről váltottam erre, 5 hónapja szedem. Kicsit híztam tőle, főleg mellre :D Azon kívül semmilyen negatív tapasztalat. Nem nyúlt a libidómhoz, sőt!

Megszűnt a migrénem, az arcomon már nincs gyulladt pattanás.

HA komoly a kapcsolat, akkor érdemes szedni.

2014. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem 2-3 hónap próba megéri, nekem volt amelyiktől felment a vérnyomásom, de semmi több, se hízás, se hangulatváltozás, Mirabella 75/20-tól semmi mellékhatás, a 30-as vitte fel a vérnyomásomat és a Jangee
2014. dec. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pharmatex nem fogamzas gatlo.....ne h annak hasznld de ez benne van a az utmutatoba is.
2014. dec. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!