Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex lágy hüvelykapszula...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex lágy hüvelykapszula vélemény?

Figyelt kérdés

Aki használta már az írjon le mindent róla

Miért hívják lágynak?

Tényleg csíp?

Így elmehet bennem a párom?

Kb mekkora ez a kapszula?


2015. jan. 16. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
a tablettáról nem tudok, de a pharmatex bébikről már hallottam, max úgy érdemes használni ha mellette megszakítással is védekeztek
2015. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A "lágy" kapszuláról nem hallottam, sima tablettát használtam és az valóban csípett. Ráadásul elég rossz volt alkalmazni is, mert felhelyezés előtt rá kellett csepegtetni egy kis vizet, aztán felhelyezni és várni vagy 10 percet... eléggé lehangoló volt, mert közben nem nagyon tudtunk csinálni semmit, így mire odáig jutottunk, hogy szexelhetünk, nem sok kedvünk maradt. A páromat is csípte egyébként.


Elvileg elmehet a párod benned, ha ezt alkalmazod, de én nem voltam ilyen bátor.

2015. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A huvelykup az jo konnyen oldodik, es egyszer se lett gyerek belole oedig egy egesz dobozt elhasznaltunk anno baratnommel. Amig meg letelik a 10 perc akkor siman lehet csokolozni pettingelni stb
2015. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egy egész dobozzal?

[link]

annyira talán nem nagy művészet 10 szeretkezés alatt nem teherbe esni.

2015. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig hasznaltuk, de mivel itt mindig mindenki be van szarva ettol a remek szertol meg igy is 10x tobbet teszteltuk mint egyesek.
2015. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem az volt vele a bajom, hogy nem lehetett mellette orálisan kényeztetni egymást,szóval tényleg csak behatolás részhez volt jó
2015. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De akkor ez a lágy hüvelykapszula féle nem csíp igaz? :)
2015. jan. 16. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem csip. A huvelyeden kivul elvezzen el. Beled direkt sperms ne ketuljon.
2015. jan. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó rendben
2015. jan. 17. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!