Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég szeretkeztem a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szeretkeztem a barátommal és amikor kivette a gumi márcsak a nemiszerve végén volt rajta. Nemtudjuk pontosan hogy mikor jöhetett le de megnéztük és még volt benne elég sok ondó. Kerülhetett így belém belőle? Lehetnek ennek következményei?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenkit ilyesztgetni, sajnálom az olyan embereket akik a más baján élvezkednek. Ti pdig vigyázzatok az ilyen bllépésektől, mert bármikor lehet gond. Most ha van még idő szerintem vegyél be egy 72 órásat, minthogy valami baj legyen.
2010. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
mond a barátodnak hogy legközelebb vegyen kissebb gumit:D Ha megvette és legközelebb is így jártok akkor cseréld a bárotd egy nagyobbra:D
2010. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72 órás tabletta ezerrel!!!
2010. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok kedves kommentet...én csak kétségbeestem és segítséget szerettem volna kérni de sokan úgy válaszoltak mintha nemis védekeztem volna és úgy lárdeznék ilyeneket. hát a tablettáról már lecsúsztam ez vasárnap történt de...nagyon remélem h nemlesz semmi következmény aki segített köszönöm:)
2010. febr. 9. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!