Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle fogamzásgátlóról kinek milyen tapasztalatai vannak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most szeretném elkezdeni,de előtte szeretnék tudni egy két dolgot róla.

össze-vissza vérzés az első hónapban?

szedése közben fogom ugyanugy kívánni a szexet?

Menstruációnál a görcs elviselhetöbb lesz?- mert nekem mindig nagyon szokott fájni.

hangulatingadozás?

Mellnövekedés?

És valaki szedése közben eset már teherbe?



2015. jan. 28. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó drága.

vérzés max az első honapban lesz zavaros utána beállitja

nekem csökkent a libidom hüvelyszárazság stb

nem görcsölök annyit ez igaz

a mell nem fog megnőni

ha normális szeded és az első honapban védekezel mellette akkor nem eshetsz teherbe

2015. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem sajnos váladékozott a mellem tőle,és híztam így abbahagytam 3hó után
2015. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
természetesen a váladékkal együtt nőtt a mellem,és majd kidurrant,állandóan viszketett is ...
2015. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2x szedtem. Első körben 19-20évesen 2évig. Akkor a mellem elég sokat nőtt tőle; negatív tapasztalatom nem volt. Aztán 2-3év kihagyás után visszatértem rá, akkor viszont csak kicsit több mint fél évig szedtem, mert borzasztó hatással volt a libidómra.. azóta nem szedek semmiféle bogyót.
2015. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt össze-vissza vérzés, az első hónapban néha volt egy kis barnázás, de az is elmúlt.

A szexhez nincs túl sok kedvem amióta szedem.

A görcsök teljesen elmúltak.

Hangulatingadozást nem vettem észre, de mivel már kb. 10 éve szedek fogamzásgátlót, nincs viszonyítási alapom.

A mellem nem nőtt. A Yasminelle az egyik legalacsonyabb hormontartalmú gyógyszer, szóval nem valószínű hogy a tiéd nőni fog.

Nem voltam terhes még. Ha valaki szedi rendszeresen és betartja a szabályokat, akkor szinte 0 az esély a teherbe esésre.

Tényleg nem egy olcsó gyógyszer, de már vannak ugyanazzal az összetétellel olcsóbbak, pl Symicia, Jangee, Velgyn, Deciora...Én inkább ezeket használom.

2015. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lassan már 2 éve lesz, hogy ezt a gyógyszert szedem.

Egy grammot se híztam tőle, a mellem se növekedett meg tőle, a libidóm se csökkent és nincs hangulatingadozásom. :)

Nekem ez az első fogamzásgátlóm, amit szedek.

Az első hónapban volt barnázás, utána elmúlt.

Rendszeresen szedem, és minden a legnagyobb rendben van vele.

Negatív hatását nem tapasztaltam, a menstruációm rendszeresen megjön, görcseim nincsenek.

2015. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!