Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Nem voltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Nem voltunk felelotlenek, vedekeztunk.

Figyelt kérdés
Lefekudtunk, volt rajta ovszer. Eleg vadak voltunk..picit le csuszott de nem teljesen...Megigazitotta. Aztan egyszer kicsuszott a penisze majd vissza tette.Aztan elment es mikor kivette a gumiba volt a sperma de a puncim korul volt valami feher... nem mondanam h sperma..de nagyon megijedtem...De o mondta h az az en valadekom..Ez lehet mer amugy is van majdnem mindig feherfolyasom...Megneztem az ovszer nem lyukadt ki... meg o is nevetett h az nem az volt...
2015. febr. 4. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a te váladékod... ha nem lyukas a gumi akkor ne parázz
2015. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nyugi, szerintem te tapasztalatlan vagy meg, igy konnyen panikba esel :)


eloszor is, maszturbaltal mar? ha nem, akkor probald ki es meglatod, hogy a sajat nedved hasonlit-e ahhoz, amit szex utan tapasztaltal.


en igy latatlanban azt mondom, az a sajat nedved volt.

2015. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Most lehet buta kérdés lesz, de a fehér folyás egészséges?
2015. febr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy egészséges, mindenkinek van, ez az öntisztuló mechanizmusa a női hüvelynek. Csak valakinek, mint ahogy a kérdezőnek olyan erős, hogy esetleg megtéveszt ilyen esetben. Van, aki észre sem veszi, hogy van neki.
2015. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kicsúszótt az óvszerből a pénisze? azt hogy sikerült?annyira kicsi van neki?


De igen,bizony felelőtlen a párod,mert nem tudja hogy kell az óvszerben szexelni.

2015. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez már velem is megtörtént. Nagyon megijedtem attól a fehér váladéktól, de a barátom jobban tudta,mint én hogy mi a helyzet. Bizony az én váladékom volt.

Sajnos,nem sajnos nekem is van ilyen fehér színű valami ... De akkor én is nagyon megijedtem

2015. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!