Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki szűk, az tud használni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szűk, az tud használni pesszáriumot, méhszájsapkát? Ill. milyen védekezési módszert ajánlotok nekem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ha tampont sem tudok felhelyezni, mert nagyon kellemetlen, mert egyszerűen ilyen a "kialakításom" ott lent, akkor én tudok-e bármilyen hüvelybe helyezhető eszközt használni? Elsősorban pesszáriumot, női óvszert méhszájsapkát?

Párommal úgy döntöttünk, hogy gumi mellett szeretnénk máshogy is védekezni. Minden kilőve, ami hormonos: fogamzásgátló tabletta, spirál (még nem is szültem meg hormonos is), hüvelygyűrű úgyszintén. Naptármódszer, megszakítás megint kilőve. Gumit használunk, de a mellett szeretnénk mást is. Mit ajánlanának nekem azok a hölgyek, akik már rutinosak védekezés terén, az alapján, amit leírtam?

Köszönöm a válaszaitokat előre is!!



2015. febr. 14. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
ha egy tampon nem fér be akkor mekkora farka van a barátodnak?
2015. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még elfelejtettem, hogy zselék, kúpok meg phrametex ilyenekben nem bízunk, megszakítással sem (még véletlenül sem szeretnék terhes lenni). Vmi leáról is olvastam, de arra ha rákeresek magyarul semmit sem találok róla.
2015. febr. 14. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a naptár módszerrel? Nem azt mondom, h csak azt alkalmazzátok, de ez lehet egy plusz biztosíték.
2015. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként jó persze, de csak azzal? Kösz, nem :)
2015. febr. 14. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A gumi mellett minek más? Ha nem szakad ki, akkor védett vagy. Egyébként ha a párod pénisze befér, be kell férnie a pesszáriumnak is.
2015. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Spermicides legyen az óvszer! ajánlom a fehér lifestyles nevűt :)
2015. febr. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!