Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szombaton tortent a "baleset"....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton tortent a "baleset". Nem vedekeztunk. Kaptam 72oras tablettat mennyi az eselye hogy terhes leszek? HELP!

Figyelt kérdés
Szombatrol vasarnapra ekkel tortent. Nem vedekeztunk baratom nen emlekszik hogy bennem ment e el. Osztalytarsamek segitettek esemeny utani tablettat szerezni. 39 ora utan tudtam bevenni. Mennyi eselye van hogy terhes legyek? Kicsit aggodom. 15 eves vagyok es segitseget varok. Kerlek kimeljenek a negativ valaszolok.. :(

2015. febr. 25. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Osztalytarsak segitettek tablettat szerezni??

Ha szerencsed van tenyleg esemeny utanit kaptal, es nem lehetsz terhes.

2015. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha betartottad az utasítoskat és nem hánytál, nem volt hasmenésed akkor bizots nem vagy terhes.
2015. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi, de neked kellett volna orvoshoz menned, mondjuk gyermek-nőgyógyászhoz. A szüleidnek is tudniuk kellene róla.
2015. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Am mi az, hogy baleset?! Setaltal, hupsz megbotlottal, a nagy legellenallas kiszakitotta a labad kozott a nadragot, es veletlenul ra estel egy meztelen srac allo farkara?
2015. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy mindenki csak akkor bújjon ágyba valakivel ha agyilag is fel van rá készülve. A barátod agyilag nem volt rá felkészülve. Ha a tabletta bevált szerencséd van, de nőgyógyászhoz menj el szerintem mindenképp.
2015. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a szándékos védekezés nélküli szex nem baleset


ezt az osztálytársak szereztek dolgot nem értem...azt orvos írja fel és neked személy szerint...azt nem úgy "szerzik"

bennem is felmerült, hogy vajon mit kaptál..


amúgy ezt így nem lehet megmondani...jó eséllyel nem vagy terhes, ha megfelelően hatott az eseményutáni...de azért van egy kis esélye, ez sem 100%


aggódsz most annyira, hogy legközelebb normálisan védekezel??

2015. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen megtanultam egy eletre. Rigesoft tablettat kaptam nem hanytam semmi ilyen nem volt. Es az osztalytarsam anyukaja segitett mert szuleim nem tudhatjak meg.
2015. febr. 25. 16:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Nogyogyaszhoz nem volt idom elmenni. Es lehetosegem se volt mert mar nem rendelt es elore be kellett volna jelentkezni de akkor kicsusztunk volna a 72 orabol.
2015. febr. 25. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Fertőzést is el lehet így kapni, úgyhogy jelentkezz csak be kivizsgálásra. A szüleidnek meg igenis tudniuk kell róla. Az internet nem arra való, hogy itt kelljen segítséget kérned, ha gond van. Sokan nőttünk fel úgy, hogy kaptunk atyai-anyai pofonokat és/vagy lelkibeszédeket, leszidást, ilyen-olyan büntetést, ha rosszat csináltunk és mégis kibírtuk, sőt, jobb emberek lettünk.
2015. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt megertem. Es ha a fiu nem az lenne aki akkor el is mondanam. Csak nincs olyan viszonyom a szuleimmel ez meg a masik resze.... De elmegyek majd kivizsgaltatni magam.
2015. febr. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!