Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy ne vegyem magamra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne vegyem magamra?

Figyelt kérdés

Pasimmal 5 hónapja járunk, én szűz vagyok, ő nem. Eddig vártunk, bár ő mindig mondta, hogy mennyire kíván, stb, és nem rég a szülinapja alkalmából úgy döntöttem, lefekszem vele. Szokásos, smároltunk, petting, stb, de mikor továbbmentünk volna, nem állt fel neki. Rosszul esik, mert én eleve féltem/félek az első alkalomtól, ideges ő nem lehet, nem vagyok elég vonzó? Vagy mi? Azóta még párszor próbáltuk, nem állt fel. De a hangulat heves meg én is benedvesedek. Ő azt mondja, tetszem neki, nem miattam van. De akkor miért?

(Nem meleg, volt barátnője előttem, nekik ment a szex)

L/17



2015. márc. 2. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Véletlen rossz topikba írtam
2015. márc. 2. 23:00
 2/4 anonim ***** válasza:

"Rosszul esik, mert én eleve féltem/félek az első alkalomtól" Valószínűleg ezt érzi Ő is, és ezáltal rágörcsöl, mert nem akarja, hogy neked rossz élmény legyen az első.

Szerintem.

2015. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

"ideges ő nem lehet," Ó dehogy nem!

Elhiszem, hogy fontos neked az első alkalom, izgulsz, esetleg félsz is, de ne csak magaddal legyél elfoglalva. Még csak szerelmesnek sem kell lennie az embernek, csak törődőnek, vagy teljesítő kényszeresnek, hogy ne álljon fel. De ő valószinű szerelmes.

Várt rád. Simán lehet, hogy a legjobbat akarja neked.(nem akar fájdalmat okozni és szeretné, hogy élvezd is) Ezért izgul annyira, hogy nem lobog a zászló.


18 évesen volt egy 20 éves párom. Akkor már egyiken sem voltunk szüzek. Az első szexnél neki sem állt fel, annyira izgult. Jó, nektek nem csak az elsőnél. De neked mindegyik alkalom az első lett volna, tehát ő mindegyiknél fog stresszelni. Kérdés, hogy mennyire?


Hidd el, nem miattad van. Legyél vele türelmes, kedves. Pettingeljetek nagyon sokat, míg el múlik nála az a nagy idegesség.

Ne készüljetek rá konkréten. Gumi mindig legyen kezetek ügyében, pettingeljetek, aztán egyszer csak, majd, hagyjátok megtörténni, tovább folytatni a dolgokat.

25N

2015. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Istenem,ne vedd már magadra. Bénázott a pasid,nem állt fel neki,mert ugyanúgy félt,mint te!


Vonzó vagy ne aggódj.Legközelebb keményen meg fog d*gni,ne aggódj.

2015. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!