Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek mi a véleménye a Depo-Pr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye a Depo-Provera injekcióról? Mennyi az ára? Tanácstalan vagyok, nem tudom jó ötlet e beadatni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
az a gond ezekkel a szerekkel, h nem lehet pl. 1 hónap után abbahagyni, mint a fogamzásgátlót, ha pl. hizást okoz.
2010. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég sok mellékhatása van.

Bár depo injekció, ami annyit tesz, hogy hosszú ideig fejti ki hatását, a beadás után azért igencsak megbabrálja a hormonszintet, ami tud furcsa dolgokat okozni egy lány szervezetében.

Én a helyedben(bár srác vagyok), elmennék egy nőgyógyászhoz, vannak már nagyon biztonságos készítmények, amik a hormonháztartást nem rombolják széjjel. Sőt, esetlegesen még pozitív "mellékhatásokkal" is kecsegtethetnek.

K.A. 17/F

2010. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz, nagy ívben elkerülöd! Persze nem biztos h Neked is ilyen tüneteket okoz, de én nem kockáztatnám. Ha nekem anno vki ezt mondja, biztos nem adatom be! Szept-ben kaptam az elsőt, rá pár hetére elkezdtem vérezgetni és ez így megy még most is, februárban! Ezer féle gyógyszert kaptam rá, nődokim tanácsára beadattam a 2.-at is, mert hogy attól már biztosan helyrejövök, hát nem... Ez megy már 4 hónapja!!! Amíg szedek vmi gyógyszert abbamaradnak a tünetek, ahogy abbahagyom, előjön ismét. Megoldás: kaparás. Mondanom sem kell, házasélet 0. Így végülis betölti eredeti szerepét-fogamzásgátlás...:(((
2010. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia,nekem már 18napja folyamatosan megvan,és nem is kevés,bár énmég csak az első adagnál tartok..nemtudo hogy bevállaljam e amásodikat,leht hogy az kell hozzá,hogy ráálljon a szervezetem.ja igen tudjátok mi az amit nem tudok...egyáltalán.)amiről a papir sem ir,hogy szuri után mennyi idő után lesz védett az ember,mármit hogy nem lehet terhes.ti erről tudtok valamit?
2010. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Beadattam és nagyon megbántam. Az injekció beadása után 3 héttel megjött, azóta folyamatosan pecsételek, hogy több, hol kevesebb, állandóan fáj a hasam és fogalmam nincs, hogy mikor fog eltűnni a szervezetemből. Soha többet.

2010. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem megmondtam????

KA

2010. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szasztok..az első adagnál nekem is 20 napig megvolt..de gyáltaáLÁn NEM Bánom hogy beadattam a következőt..m

eg az utánalevőt.

.telejesn jó

)és

csak az lső adagnál volt rossz..ennyit megér!!hidd el.. de a sok sokeszü..mindenkit lebeszél..hát akkor ne használjátok..én sokkal örülök hogy ezt használom és nem spirált..vagy ilyeneket.. stb..több okot is tudok rá:D

2010. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem senki nem beszélt le róla, én döntöttem így, mert folyamatosan pecsételek már lassan két hónapja, nem érzem jól magamat.
2010. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!