Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti lefeküdnétek így vele gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek így vele gumi nélkül?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk.Pár éve abba kellett hagynom a fogamzásgátlót, mert teljesen tönkre tette a szervezetem. Az óvszert viszont a párom nem bírja, sokszor múlik az erekciója ha fel kell húznia. Mivel évek óta együtt vagyunk, megbeszéltük,hogy megszakítással leszünk együtt, mert "nem lesz baj, ha mégis becsúszik a gyerek".

A peteérésem nem tudom mikor van, mivel rendszertelenek a ciklusaim, de néha a petefészkem fájdalmából megérzem.

Na szóval nemrég lefeküdtem a barátommal,azonban szex közbe éreztem a fájdalmat, szóltam neki,hogy a biztonság kedvéért vegyen fel egy óvszert inkább.

Erre lecs.szett,hogy miért ilyenkor kell szólnom, és az én hibám ha terhes leszek, mert nekem tudnom kell mikor van peteérésem,mert ez a "nő felelőssége,hogy tudja".Pedig már nem egyszer mondtam neki,hogy nem tudom mikor van,(mivel összevissza jön meg) amúgy is spontán is lehet. Utána még közölte, hogy most tök ideges, mert a hideg kiveri a gondolattól,hogy terhes leszek.

Ezek után közöltem vele,hogy innentől felejtse el az óvszer nélküli szexet, mert ezzel a hozzá állással nem fogok többé kockáztatni.

Most megint megy a kényeskedés,hogy ő azt nem bírja,meg nem érez semmit és én vagyok a h.lye,amiért erőltetem. Tényleg az vagyok?


2015. máj. 4. 12:47
1 2
 1/12 Marko polo ***** válasza:
72%
A női óvszert már próbáltátok?
2015. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha ilyen kretén módon áll a dolgokhoz, akkor még gumival sem.
2015. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

tényleg, én se bírom, csak azért csinálom gumival hogy legyen nemi életem...

még az extra vékony is sokat ront az egészen.

meg kell szakítani a csókolózást, a meghitt érzéki légkört, hogy megkeressem, kibontsam felhúzzam, aztán mire eljutottam idáig már nem is vagyok izgatott. az meg a leggázabb és tudom hogy nem azért, mert nem tetszik a lány vagy impotens vagyok.. csak bajlódni ezzel :D

2015. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én keresem a gumit, addig is csókolgatja a testem, majd utana én húzom fel a gumit, ezzel is izgatva a párom péniszét. Nem szedek fogamzásgátlót, ő se volt még gumi nélkül, így ez tökéletesén működik nálunk. Néha így is hamarabb elélvez, mi lenne gumi nélkül?! 24/N
2015. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

férfiként mondom, hogy a barátod egy gyökér.

ha terhes leszel akaratotok ellenére, akkor mindkettőtök felelőssége, pofán kellene vágni, ha téged akar hibáztatni. meg nem arról volt szó, hogy azért "védekeztek" megszakítással, mert nem baj, ha becsúszik a gyerek?! akkor most mégis kiveri tőle a hideg? hát akkor tessék szépen gumit húzni!

2015. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kérdezőnek is válaszolok: egy ilyennel együtt sem lennék. Vannak hormonmentes fogamzásgátlók amúgy, nem csak a gumi, utána kellene nézni, de én ilyen alakkal nem lennék együtt. Azért mondja, hogy jó lesz megszakításossal, csak legyen már, de ha a gyerek becsúszik, akkor hűlt helye az apukának. 24/N
2015. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%

Nem feküdnék le se gumival se gumi nélkül a pasiddal. Férfi vagyok.


Ahogy viszonyul a dologhoz, az eléggé bunkó. Ha szereted és egyébként nincs gond, akkor próbáljátok meg valahogy máshogy. Nem vagyok otthon annyira a fogamzásgátlásban, én csak az óvszert meg a tabit ismerem. Tény ami tény férfi oldalról. Ha kipróbáltad milyen gumi nélkül, onnantól eléggé lohasztó tud lenni, ha mégis fel kell húzni.


Mondjuk extra vékony az már egész jó lehet, ha amúgy szűk a partner.


Én a helyedben azon "aggódnék", hogy miért ilyen bunkó a skac.

2015. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy feküdnék. Ha ekkora gond egy gyerek, akkor nem egy megbízhatatlan, szar megoldást kell választani. Mondjuk az ilyen pasit ki is rúgnám, az biztos.
2015. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyik állításod:

"nem lesz baj, ha mégis becsúszik a gyerek".


És a másik:

" most tök ideges, mert a hideg kiveri a gondolattól,hogy terhes leszek."


Akkor ha jól értem, neked nem baj ha becsúszik a gyerek de neki még orbitális nagy katasztrófa. Magyarul védekezni kéne. A megszakításos van akinél működik. Nekem spec. igen. De lehet azért mert terméketlen vagyok, csak nem tudok róla. Így nem vagyok mérvadó. De ha ennyire nem akar gyereket akkor védekeztek. Ha ő nem hajlandó gumit húzni a farkára akkor meg tehet egy szívességet, mert nem vagy köteles hormonokkal bombázni a szervezetedet, hogy őfelségének jó legyen.

Van pesszárium, spermicid hab, vagy hüvelytabletta/kúp, próbáljatok ki más lehetőségeket, de a megszakítás önmagában elég kevés.

2015. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt.Évekig tabiztam aztán jöttek a durva mellékhatások, abba kellett hagyjam.A szex drasztikusan lecsökkent, soha nem használt előtte gumit, ha próbálkoztunk lekonyult mire a gumit fel akarta húzni.

Aztán elegem lett és azóta én húzom fel neki.Nem tudtam már mit kitalálni , de ez bejött.

Van hogy nyúlok a gumiért, már nem áll neki...akkor mikor odaérek a gumival egy kis orál és húzom is.Ez van.

Azóta megint van szex.Én sem élvezem ezt annyira mert a spontaneitás kilőve, de ha majd szültem rakatok spirált.Addig ez van.

2015. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!