Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom mi az a halvány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi az a halvány csík a teszten nehezen észre vehető? Aktus után 40 nappal csináltam 1 óta után láttam kb hogy halvány csík van ott talán szürke színű utána 5 rá rá még eggyet csináltam és egy óra múlva megint ilyen volt

Figyelt kérdés
[link] ??
2015. máj. 25. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor most olvasd el a használati utasítást, ott le van írva, hogy melyik időintervallumban "kell" megjelennie a csíknak.

Ha ez után jelenik meg, akkor az már nem jelent semmit.

2015. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De azért aktus után már erős csiknak lenni

Őszinte leszek akkor fogamzásgátlót szedtem és ovszerral védekeztünk de még is félek

2015. máj. 25. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor keress fel egy nőgyógyászt. De lehet, hogy elég ha keresel egy magyar tanárt és gyakorold vele az értő olvasást.

Ha egyik sem segít, akkor egy pszichológust.

2015. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy terhes vagyok e vagy sem
2015. máj. 25. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez egy NEGATÍV teszt.


Sehol nincs második halvány csík.Beképzeled a baromságot.

2015. máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam amikor terhes lettem a kislányommal 2 teszt halvány volt a harmadik már 1 perc után kimutatta az erős csíkot. Én ezt nem elíjesztés képpen mondom.
2015. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 os válaszoló aktus után teszteltem 40 napra utána 45 NAPRA és kb 1 óra múlva mind a két tesztnel ott volt ez a kis szürkés csik őszinte leszek akkoriban gyógyszert szedtem és ovszerral is védekeztünk de még is félek nagyon
2015. máj. 25. 22:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi csak gumival védekeztünk de még is terhes lettem én kb 20 nap után teszteltem nekem igy lett pozitív. Szerintem Menj el dokihoz.
2015. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha jól értem, 40 napra rá csináltál egy tesztet, és rá egy órára jelent meg ez a halvány csík. Majd 45 napra rá csináltál még egyet és akkor is rá 1 órára jelent meg ez a halvány csík. Olvasd el esetleg a teszt papírját, le lesz írva benne, hogy hány percet kell várni az eredményig (kizártnak tartom, hogy egy óra várakozási idő lenne bármelyiknél is). Amennyiben nem 1 órát kellett rá várni, hanem 3-5-10 stb percet, akkor az 1 óra után mutatott eredmény már nem érvényes.
2015. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hol kell ezen nézni a halvány csíkot? csak én nem látom?
2016. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!