Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex lágy hüvelykapszulát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex lágy hüvelykapszulát használ valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem kell a kioktatás, ismerem ezeket a termékeket, ismerem a megbízhatóságukat és a középiskolát is elvégeztem már egy jó 10 éve. ;) Szóval a kúpról és a krémről sok helyen írnak, de a kapszuláról nem igazán találtam véleményeket. Valaki esetleg?
2015. máj. 26. 10:13
 1/5 khalmaril ***** válasza:

Nos, tapasztalataim nincsenek, de utána olvastam kicsit. A Pharmatex termékei, meg úgy általában ezek a helyi fogamzásgátlók nem túl hatásosak, szóval javaslom inkább, hogy menj el nőgyógyászhoz, és írass fel valami rendes fogamzásgátlót. Ha pedig ez valamilyen okból kifolyólag nem lehetséges, akkor marad a jól bevált óvszer.

Szerintem ne kockáztass

2015. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-2 éve kipróbáltam az akkori párommal. Felhelyeztem és vártuk az előírt időt... Egyszer csak iszonyatosan elkezdett égni,fájni a hüvelyem. Nem tudtam hírtelen mit csináljak,próbáltam vízzel kiöblíteni,de továbbra is fájt. Mondanom sem kell,a szex elmaradt. Amúgy megszakítással csináltuk volna. Nem tudom mi lehet az oka a kellemetlen élménynek,de mikor másodszor próbáltuk,ugyanez történt.
2015. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, aki érzékeny rá, annak csíp. A Patentex biztonságosabb és nekem pl. az nem is okozott irritációt.
2015. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fineline válasza:
Mondhatni, kezdettől fogva Pharmatex-termékekkel kísérletezem. A kapszula nálam is erős égető érzést váltott ki, azt nagyon nem javaslom. A kúp verziót alkalmazom jelenleg, az egyrészt kifogástalanul síkosít, másrészt az összetevői kevésbé hatnak irritálólag. Olyat én is számtalan helyen olvastam, hogy állítólag nem megbízható, én viszont pont az ellenkezőjét tapasztaltam.
2015. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kúpot még régen próbáltam, nem volt vele kellemetlen tapasztalat. A Patentex Oval sajnos ment a kukába... Természetesen megszakítással használtuk csak. Most a "terméketlenebb" napjaimon szeretnénk kipróbálni milyen is élesben (5 éves kapcsolat). Most ezt a lágy hüvelykapszulát néztem ki, de akkor lehet maradok a kúpnál. :)
2015. máj. 26. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!