Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb óvszer,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymer kérdése:

Melyik a legjobb óvszer, amellyel a legjobban élvezitek a sexet?

Figyelt kérdés
Az extra vékony Lifestyles-t is vastagnak éreztem, és még szorított is.Pedig àtlagos vagyok.
2015. jún. 8. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a Durex Ultra thin volt valamennyire elfogadható, de az meg állandóan kiszakadt ha belelendültünk, és rendes méret sem volt belőle soha. Végül a Lifestyles skin large lett az igazi, érzésben és méretben is.

Ha viszont tartós kapcsolatban vagyok, akkor marad a gyógyszer, az a legjobb.

2015. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Barátomnak a legjobb a Durex Ultra Feel Thin óvszer. Elmondása szerint abban érez a legtöbbet. Egy próbát megér szerintem, igaz nem olcsó, de minőségben nagyon jó, nekünk sose szakadt, semmi problémánk nem volt vele. Azonban lehet csak 10 db-os csomagolásban találod meg. Nem Budapesten élek, hanem vidéken és amerre én lakok már több város drogériáiban is csak 10 db-os csomagolást láttam belőle. De hátha van a közeledben 3 db-os kiszerelés és ha mégse jó akkor nem dobtál ki rá annyi pénzt, meg gyorsabban el is tudod használni a maradék 2 db-ot. Remélem tudtam segíteni :)
2015. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!