Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Úgy hallottam hogy Szlovákiába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy hallottam hogy Szlovákiában vény nélkül lehet esemény utánit kapni. A jövő hetet ott fogom tölteni, ha bemegyek a patikába tudok venni 2-3 dobozzal? Vagy külföldieknek nem adják ki?

Figyelt kérdés
Nem azért hogy ezzel védekezzek! Csak ha valami történik akkor legyen.
2015. júl. 25. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Oké, de két-három? :D Egyébként nem tudom, bocsi. :(
2015. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
0%

ne egy patikában vedd meg

de vigyél inkább gumit,ha már ekkora buli lesz

2015. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
inkább gumit vegyél te idióta
2015. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2, #3 írra, hogy nem ezzel akar védekezni csak baj esetére... #1
2015. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy biztos jó a szavatossága 2-3 évig, amúgy gumival védekezünk a barátommal, de szakadt már ki és elég körülményes volt felíratni (hétvégén történt)
2015. júl. 25. 19:30
 6/10 Gordon70 ***** válasza:
0%

baj esetére 2-3 dobozzal? inkább nyeld le .......


már bocs, de ha ilyen hülyék szaporodtak volna net sem lenne...

2015. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
9 hónap alatt 2x szakadt ki szóval ha megvehetek egyszerre többet akkor miért ne?
2015. júl. 25. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a hülye válaszolókkal.... egyébként nagyjából akárhová mégy Felvidéken találni fogsz magyarul beszélő embereket és magyar patikákat, szóval bemégy és megkérdezed, nincs ebben semmi ciki, de egy helyen valóban inkább csak egyet vegyél... komolytalannak fognak tartani ha többet akarsz... :)
2015. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy tudsz venni vény nélkül, de tényleg csak egyet, nehogy viszonteladónak nézzenek
2015. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia, szlovákián élek és tényleg kapható vény nélkül, nemrég én is vettem

írj privit leírom neked szlovákul is a szöveget, ha nem találnál magyar patikust :)

16L

2015. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!