Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Féljek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Féljek?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek több,mint fél éve.A barátom Sosem megy el bennem,tegnap viszont úgy sikeredett,hogy lehet,hogy nem vette ki idoben,illetve a puncimra is folyt.Rendesen szedem,nem hagytam ki belőle meg semmi.Attól Félek,hogy nem szívódott fel,mert Aznap reggel ettem egy kiflit,utána elaludtunk,és este történt az aktus.Szóval tegnap csak egyszer ettem reggel,a legközelebbi érkezésem ma volt.Túl aggódom?

2015. júl. 30. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, túlaggódod. Ha rendesen szeded, nincs mitől félni, de egyél rendesen! :)


23/F

2015. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 WhiteLabel ***** válasza:
A fogamzásgátló a kiflibe szívódik fel?
2015. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a kifliben,de a gyomrom kb.üres volt.Este szoktam bevenni a gyógyszert,és csak reggel ettem.
2015. júl. 30. 17:38
 4/11 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló a kaja segítségével szívódik fel, mint bármely más gyógyszer. A kajára működésbe lépnek az emésztőnedvek, míg éhgyomorra bevett gyógyszer esetén csak gyomorégésed lesz, és nem biztos, hogy felszívódik a kaja. Első voltam.
2015. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 WhiteLabel ***** válasza:
És? A gyomor sosem üres... Nem értem a problémát... a sav bontja a bogyot nem a kaja...
2015. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Az baj mert igy a kifli kevés a gyógyszer felszívódásához. Valószínűleg terhes vagy egy kecskével
2015. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszer éhgyomorral is felszívódik...
2015. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én amíg szedtem, minden alkalommal belém élvezett a párom, nem lettem terhes, ezért szedtem a tablettát :D
2015. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 La femme fatale ***** válasza:
minek is szeded ha nem megy el benned xd
2015. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
esélytelen a terhesség nincsen semmi baj ne izgulj
2015. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!