Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet "házilag" megálla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "házilag" megállapítani ha terhes vagyok teszt nélkül? Pl:. Mik a tünetei külső változás stb Pls fontos csak normális válaszokat

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

elkezd nőni a hasad pár hónap után. de ekkor más késő, anyuka leszel.

teszt 2-3 hét után kimutatja.

amugy a menszesz ha megjön, azt is nevezhetjük házinak, ja és

TERHES VAGY

2010. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Miért lennék terhes?Am köszi:)

Más módja nincs?

2010. márc. 9. 12:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nincsen
2010. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

de mért nem tudsz tesztet venni?

bemész a patikába egyik b.nőddel, és kérsz egyet.

2010. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de kb mennyibe kerül egy teszt mert fogalmam soncs
2010. márc. 9. 12:55
 6/12 anonim válasza:
94%
500-600 Ft-ért már kapsz tesztet!
2010. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ha annyid sincs, menj el a háziorvoshoz, mondd el a problémádat neki, majd ő kér vizeletmintát és leteszteli. ez több időbe telik, viszont ingyen van.
2010. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. márc. 9. 13:00
 9/12 LN09 ***** válasza:
100%

Házilag sehogy!

Max. amikor már jönnek a tünetek.

Az első válaszoló írta, hogy elkezd nőni a hasad... Hát jah, én is ezt vártam... De itt vagyok majdnem 6 hónapos terhes és még mindig alig látszik.


Az a biztos ha veszel tesztet, és az elmaradt menzi után tesztelsz. ( nekem már az első napján kimutatta ) aztán úgyis el kell menni orvoshoz, hogy biztos-e a terhesség, és van-e a petezsákban valaki. De mire dokihoz jutsz, már azért telik az idő.

2010. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
56%
Van házi módszer. A következőképpen kell cselekedned. Nyúlj fel magadnak, és ha eléggé lent érzed a méhed, akkor elég vszínű. De ez csak ilyen falusi tesztelgetés:D Biztosabb a teszt. NEm olyan drága az. Olcsóbb mint egy abortusz...
2010. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!