Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olyan problémám van hogy, már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan problémám van hogy, már próbáltam pár óvszert, Durex, Lifestyles Skyn, de mindegyik kicsi volt, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Mind elszorította és egyből le lelankadt, tudnátok ajánlani valami óvszert ami jó lenne ? ( Méreteim : kerület:17 átmérő: 5,7 hosszúság :16,5) Válaszotokat előre is köszönöm !
2015. szept. 10. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mysize nézz utána neten.
2015. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Néztem, de valamiért nem engedte be írni
2015. szept. 10. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Extra nagy méretet vegyél? Próbálkozz még többet, vagy az is lehet hogy rosszul teszed fel, bár azt nem hiszem, ennyi tapasztalat után.:D
2015. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom, az elején én is azt hittem hogy én teszem fel rosszul, de jól teszem fel.
2015. szept. 10. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:
húzz egy tescos szatyrot a farkadra xDDDDD/==675(ZHUGHBmd,d, é éxddddDD
2015. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát köszi a választ, de nem hinném hogy úgy élveznénk a barátnőmmel :D
2015. szept. 10. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha elszorítja, pont, hogy nem lankad le!

Nem engedi ki a vért

Ez a lényege a péniszgyürünek! Okos Tóni...

2015. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elhiheted hogy nem kitalálom, nem egy másodperc alatt, de lelankad elég gyorsan és ahol a gyűrű volt ott teljesen piros.
2015. szept. 10. 22:18
 9/9 anonim válasza:
Nekem a traktorgumi jött be legjobban, azzal nincsenek ilyen gondok
2015. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!