Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vedekeztunk de terhes lettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vedekeztunk de terhes lettem hogy mondjam el anyueknak?

Figyelt kérdés
17 vagyok vedekeztunk es nem ertem hogyan de terhes lettem falusi vagyok anyamek nagyon odavanak a csaladi hirnevert sosem jottunk ki jol egymas a szuleimel ezt nem ertenek meg..nagyon nehez elmondanom mert felek nagyon felek...jobban atol hogy nagyot csalodnak bennem igyis sok gondjuk van en meg meg +teher a nyakukon..

#terhesség #mentheteen vagyok
2015. okt. 4. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ha ez igaz akkor sajnállak. Mesélj nekik a kapcsolatotokról és hogy miért vagytok együtt. Aztán mondd el hogy segítséget kérnél tőlük.

Amúgy biztos hogy terhes vagy?

2015. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Hogy védekeztél? Megszakítással mi?
2015. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen de nem elvezet el utana felhuzot ovszert....nekem csak egy jo tanaxs kene :/ a baratomal sokat veszekszunk 2 eve vagyunk egyutt
2015. okt. 4. 14:21
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Az aztán rohadt nagy védekezés...

Ha védekeztek, akkor használjatok gumit és/vagy fogamzásgátlót, vagy inkább ne is csináljátok.

Ha pedig nem végeztek, akkor nem kell semmit használni, csak durr bele, meg is lett a következménye.

2015. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Tessék, íme a példa a MEGSZAKÍTÁS NEM VÉDEKEZÉS!!


Nem baj, a saját károdon majd tanulsz kislány!


Lehetőségeid: vagy megtartod, vagy elveteted!


Nyíltan és őszintén mondd meg nekik, ha már voltatok ilyen h..lyék, hogy a megszakítást választottátok!

2015. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jézusom :D
2015. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Édesanyám nagy a baj nem jött meg a havibaj... Védekeztetek volna rendesen...
2015. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ahj:( annak a szülődnek mondd meg először aki jobban megèrt tèged. Èn pèldául az anyukámnak mondanám. Menj oda sírva hogy van egy nagyon nagyon nagy baj. Aztán szèpen mondd el neki mit tettetek. Minèl hamarabb mondd el, ha elakarod vetetni. Viszont mèg suliba jársz ,nem keresel azt mondtad veszekedtek sokat a barátoddal. A legrosszabb amit tehetsz,hogy ha megtartod. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom. Sok sikert neked! Szorítok!
2015. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Erre inkább nem is írok semmit, iszonyat sötét lehetsz (amit az írásmódod is alátámaszt).
2015. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
megmondom őszintén nem is szoktam elolvasni az ilyen kérdéseket... sajnállak, annak ellenére, hogy hülyék voltatok és hibáztatok, emberek vagytok, emberi életek felett nem bíráskodhatok... ilyenkor fáj a szívem, bár sosem tudni, hogy jóra vagy rosszra fordul ezzel az életed :) persze ott az abortusz is de kemény lelki teher odáig eljutni és utána is az a feldolgozása.
2015. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!