Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyitől ugye nem lehet terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyitől ugye nem lehet terhes?

Figyelt kérdés

Előtte úgy 1 órával fürdöttem és olyan 20 perccel hugyoztam..

nos el is kezdtük majd 1-2 perc utána mikor újra be akartam rakni akkor nem sikerült és így elcsúszott a péniszem felfele majd hallottam egy pukkanást és kiszakadt az óvszert.. nos hát talán egy pici előváladék ha volt de még az se nagyon és az is elvileg csak kívülre került...

nos kicsit megijedtünk.. nemtudom mit kéne tenni.. ezért nem tudom hogy venni kéne 72 órásat esetleg..


2015. okt. 4. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent az "fürdöttem" ?
2015. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fürödtem.. húha -.
2015. okt. 4. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg az előváladék is tartalmazhat spermiumokat.Ha nincs szerencséd apuka leszel.
2015. okt. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!