Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ovszeres vedekezes mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovszeres vedekezes mellett terhes lehetek vajon? SOS

Figyelt kérdés
Baratommal ovszerrel vedekezunk. 10 napja kesik a menszim. Azt kelk tudni hogy nagyon csunyan felvoltam fazva, es az egyetem miatt nagyon sok ideget megettem. Eddig ezt gondoltam hogy ez a keses oka. Viszont ma valaki akinek adok a velemenyere tele beszelte a fejem hogy ha nem jon meg hetfoig akkor tesztet kell venni meg hogy o erez valamit meg hogy faj a cicim meg a hasam az mar terhessegre utal de nekem mindig nagyon faj mielott megjon ugyhogy nem ertettem. De konyorgom, amikor vegeztunk mindig megnezzuk, kotunk ra egy csomot es kihuzzuk hogy megnezzuk nem-e kiszakadt. En ugy gondolom hogy fizikai keptelenseg. Ennel jobban mar nem lehet vedekezni.

2015. okt. 23. 18:55
 1/2 RRR ***** válasza:

így nem lehetsz

a felfázás,gyógyszerek,idegeskedés

csúnyán beleszólnak a mesidbe

nyugi,nem vagy

2015. okt. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a mell és a hasfájás arra is utalhat hogy meg fog jönni. valszeg nem vagy terhes nem olyan egyszerű azért teherbe esni, mint ahogy sokan gondolják (van két gyerekem). de ha félsz vegyél egy tesztet, reggel megcsinálod és megnyugszol:)



27/L

2015. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!