Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ilyenkor bekéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyagyerek kérdése:

Szerintetek ilyenkor bekéne venni a barátnőmnek esemény utánit?

Figyelt kérdés

Este mikor barátnőmmel szeretkeztem akkor a gumi szolgálatot mondott. Rögtön utána bement a fürdőbe hogy kimossa a punciját. Mikor csináltuk, éppen az nap este múlt el neki a baja, vagy is akkor még vérzett és így nincsen pete érése. . Mind a ketten féltunk. Mikor mondta az anyjának aztmondta hogy nem kell félni mert nincsen peteérése, de nem akarja kiiratni neki a gyógyszert a hormon adag miatt szerinte rosszat tenne neki. 15 éves a barátnőm. Szerintetek mit csináljunk? Írassunk receptet, vagy inkább ne csináljunk semmit?

Normális válaszokat kérnék ha lehet, köszi.



2015. okt. 25. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha anyukajaval megbeszelte akk nem lesz gond
2015. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zero the hero ***** válasza:
Mindenképp. Még hogyha nem is lenne semmi gond amúgy se, akkor is legalább megnyugtatna titeket.
2015. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:
0%
én nem iratnék,de az én vagyok
2015. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én szó nélkül be adnám neki, nem akarok egy honapig fosni hogy meg-e jön neki vagy nem. Az anyja aztmondta hogy nem kell, nem akar neki íratni. Anyám ezen idegeskedik, hogy íratni kéne neki. Bátyjám felesége az azt mondta hogy nemhiszi hogy teherbe esik, de van rá egy kis esély, szóval nem ártana a gyógyszer. Szóval nem tudom. Én konkrétan be adátnám neki. Inkább szenvedjen pár napig a gyógyszer miatt, és akkor biztos lenne hogy nem eshet teherbe mint hogy vagy lesz vagy nem
2015. okt. 25. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
mi mindig egyből mentünk gyógyszerért ha baleset történt, akár hol tartott a ciklusa, mert sose lehet tudni és inkább megnyugszunk, minthogy jobban megbánjuk:D
2015. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Na akkor a fontos kérdés: Hány naponta van menzesze, és hány napig tart?

Csak mert a spermiumok odabent 3-5 napig életképesek (de akár 7), ha rövidek a ciklusai akár 1-2 napon belül lehet peteérése, és akkor a rizikó elég nagy. 28 napos ciklusnál csak a rendkívüli peteéréstől kell tartanotok, aminek a kockázata alacsony, de valós.

Viszont az is tény, hogy egy ekkora hormonbomba nem tesz jót egy 15 éves lánynak, de ugyanígy egy abortusz, vagy szülés sem. :/

Ha valaki ilyen fiatalon nemi életet él, annak tisztában kell lennie azzal, hogy 100%-os védekezés nincs! És ennek tudatában dönteni arról, mit vállal be.

2015. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
spermiumok max 72 óráig élnek, kicsit nézz utána mielőtt hülyeségeket írsz. a petesejt pedig 24 óráig.
2015. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és a gyógyszertől nem szenvedne pár napig, hanem konkrétan akár fél évre is bekavarhatja a hormonháztartást. És gondolom, még fejlődésben van.
2015. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: Szerintem neked kellene utánanézni. ;)
2015. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2015. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!