Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex helyi fogamzásgátlók?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex helyi fogamzásgátlók?

Figyelt kérdés

Elsősorban azt szeretném megkérdezni, hogy lehet-e még tampont kapni valahol, és ha igen akkor hol?

Azt olvastam, hogy már nem, de azért reménykedem.:(

Ha mégsem, akkor nektek a kúp, a tabletta, vagy a krém vált be?

Esetleg próbáltatok más hormonmentes fogamzásgátlót? Mert tablettát semmi képpen sem szeretnék szedni, a gumira pedig érzékeny vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. okt. 26. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
vannak már normális hormonális fogamzásgátlók. pharmatex nem életbiztosítás.
2015. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak "normális" hormonális fogamzásgátlók, viszont nem szeretném hormonokkal tömni a szervezetem, mivel hajlamos vagyok 1-2 betegségre, és véleményem szerint ezek még egy teljesen egészséges szervezetnek is tudnak károkat okozni.


Természetesen a hormonmentes szereket megszakításos "védekezéssel" használnám, mert úgy azért szerintem biztonságos, ha odafigyelünk.

2015. okt. 26. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
mexakítással biztonságosabb jóval. ha sikerüla mexakítás mindig. de akkor én már inkább óvszert használnék. a pharmatex borzalmas ízű, és aktus előtt mindig alkalmazni kell, stb. keverni kell hol óvszer, hol pharmatex sztem.
2015. okt. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a tampont nem kell többször felhelyezni, mert 24 órán át véd. Vagy már tényleg nem lehet hozzájutni?
2015. okt. 26. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
nem használnék. nuvaringet próbáltam egyedül óvszeren kívül, nem volt jó. inkább óvszer
2015. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!