Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megjött, de lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjött, de lehetek terhes? Escapelle

Figyelt kérdés

Októbel 28-án sajnos be kellett vennem egy Escapelle esemény utáni tablettát, bevettem 12 órán belül, és ma november 1-én megjött a menstruációm (legalábbis vérzem)amúgyis mostanában kellett volna megjönnie.

A kérdésem pedig, hogy ez azt jelenti hogy nem vagyok terhes? Olvastam hogy ennyi idő alatt nem tudott beágyazódni a megtermékenyitett dolog, szóval majd a következő menstruációból derül ki. Ez így van, vagy már nem kell aggódnom?



2015. nov. 1. 13:35
 1/10 RRR ***** válasza:
szerintem nem
2015. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. nov. 1. 13:39
 3/10 anonim ***** válasza:
nem valószínű ha meg is termékenyültél (ami nem függ össze a mostani menstruációddal) akkor is csak a kövi maradhatna el
2015. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönom, erre lettem volna kiváncsi. És mennyi az esélye?
2015. nov. 1. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
szerinted ezt most vki pontosan meg fogja neked mondani százalékra h mennyi az esélye?-.- most írtuk le h nincs sok esélye, ezen kívül mit vársz még?
2015. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyugi.. Ezt mind leirni magyobb eofeszites volt, mint hogy azt mondod hogy " nem sok mert.. *valami*"
2015. nov. 1. 23:17
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
nem igazán mert előtte már leírtam h nincs sok esélye és mégis megkérdezted mégegyszer:D neked meg nagyobb erőfeszítés volt ezt ide kiírni, mint neten utánanézni..
2015. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hidd el, nem egyszer utána néztem neten, mindent elolvastam a gyógyszer dobozában is, de azt is láttam hogy sok embernek hasznosabb a személyes véleménye.

Rákérdeztem igen, gondoltam kifejti valaki hogy miért nem csak azt írja le hogy "nincs rá sok esély", mert arra én is rájöttem, arra lettem volna kíváncsi hogy van-e valami dolog alapján amiket leirtam, amik esetleg ebből a szempontból fontosak lehetnek.

Nem kell pampogni.

2015. nov. 3. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
ha mindenképp számokban gondolkodunk...az Escapelle sem 100%, mondjuk max 80. Ha úgy vesszük, hogy te benne vagy a 80%-ban, akkor az esély csekély, ha nem vagy benne, akkor ugyanakkora esélyed van a terhességre, mintha be sem vetted volna, szóval nagy. :)
2015. nov. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. nov. 4. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!