Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle után 1 héttel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle után 1 héttel pecsételés, a rendes menzesz késik napok óta. Tünetek vannak. Tompa hasgörcsök. Melleim fájnak. És semmi! Járt már valaki úgy, hogy az előtte rendszeres vérzése így késett? Vagy bár hamar bevettem és így is terhes lettem?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire vagy tisztában vele, de a 72 órás tabletták azt csinálják az emberi szervezettel, mintha te egy motorba egy aprócska vasat dobnál. Tudniillik tönkreteszi azt. Éppen ezért vagyok meglepődve, hogy a csajok zabálják egyiket a másik után, mintha valami cukorka lenne. Megmondom őszintén, én először is tisztáznám magamban, hogy a szervezetem hormonháztartása fenekestől felfordult, idő kell, amíg helyreáll és ezalatt az idő alatt nem úgy működik a testem, ahogy kellene neki. Miután elfogadtam, kikérném a nőgyógyász tanácsát is.
2015. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én sem azért vettem be, mert éppen megkívántam!!! Védekeztünk, ahogy mindig, és mielőtt bevettem is mérlegeltem hogy a 72 órás, az abortusz vagy a terhesség/gyerek "következményeit" tudom jobban elviselni esetleg felnevelni!


"Csajok zabálják egyiket a másik után" mert kénytelenek ha nem akarják tönkrecseszni nem csak a saját, hanem egy ártatlan gyerek életét is! Örülj neki hogy pasi lehetsz, elhihetet százszor könnyebb és jobb életed van. Könnyű is így szövegelni!



Lányok, nők. Akik jártak már így. Válaszolnátok? Azért aggódom, mert az Escapelle tájékoztatója szerint normális időben kellene megjönnie.

2015. dec. 6. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkaptad a választ. "kikérném a nőgyógyász tanácsát is"
2015. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az escapelle képes felborítani a hormonháztartást. Nem törvényszerű, de gyakori eset. Megnyugtatni sajnos nem tudlak, két opció van: vagy bekavart a gyógyszer és jól megborította a ciklusod, vagy sajnos nem hatott, és azért nem jött meg. Ha az aktus óta eltelt már 2-3 hét, akkor tesztelj egyet.
2015. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem egyet, egyértelműen negatív lett. Van még egy tesztem, pár nap múlva megcsinálom, ha nem jön meg, de nincsenek kifejezetten terhességi tüneteim, bár nem mindenkinél vannak... Interneten olvasgattam és nagyon ráparáztam, ilyenkor a nem arra utaló jeleket is képes vagyok terhességnek beállítani. Na de negatív és mindent összevetve (ciklus, tabi stb...) nem várok gyereket. :) köszi a választ!
2015. dec. 7. 12:14
 6/8 anonim válasza:
Akkor tessék megnyugodni, az idegeskedés miatt is késhet :)
2015. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha 1hete vetted be az escapelle-t akkor még hiába teszteltél(bár a vérzés általában jó jel,elvileg hatott a tabletta,de csak elvileg), fontos, hogy tesztelni az AKTUS után 3(azaz három) héttel érdemes.(korábban nem)
2015. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

November 5-én vettem be. Tájékozódtam a témában, csak rettegtem, és gondoltam valaki kedves lesz és megnyugtat, vagy ad használható tanácsot, megosztja velem a hasonló tapasztalatait, mert a barátomon és a legjobb barátnőmön kívül (aki szintén nyugtattak, de tapasztalat nélkül) nem tudok mással beszélni róla.


De most már lényegesen kevesebb stressz van bennem!:)

2015. dec. 7. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!