Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mennyi esélyt láttok rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi esélyt láttok rá?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kerdést, de nemigen válaszoltak rá. Hátha, mist eredményesebb lesz, megpróbálom újra.

Az 5 napig tartó menstruációm előtt kezdett hányingerem lenni. Megjött, az 5 napig tartó normális vérzésem. Elmentem orvoshoz, aki aztmondta csúnya a torkom is. A mensim után a hányinger fokozódott, mígnem 11 napja szinte folyamatos hányingerem van. A 11-12.napon bőséges átlátszó folyásom volt, azóta ha van, akkor max krémesebb, kevesebb. Az alhasam fájt 3-4 napig közben, most is erős köhögésre, beleszurkál/nyilall. A mellem a 14. Nap után kezdett el fájni. Közben megfáztam, orrfolyással, köhögéssel küszködöm. Szédülök is néha. Ma ment a hasam is. Elvileg valami hányós-hasmenéses vírus is van.

A barátommal óvszerrel védekezünk, ami még egyszer sem szakadt ki. Mielőtt belém nyúl, mindig letörölgetem az ujjait a kezemmel, hogy ne legyenek túl nedvesek, ha netán magához ér előtte. Ne olyan kézzel nyúljon belém. Végighúzom az ujjain a kezemet.

Mennyi esélyt láttok terhességre? A reggeli hőm 37 fok (ez lehet akár vírus, vagy mivel ovu utan vagyok) dec 28.-á. Kellene megjönnie.

Terhességre gobdoljak, vagy netán vírussal küzdhetek, másfél hete+ovu+egy kis felfázás?

KÖSZÖNÖM, HA VÉGIGOLVASTAD, ÉS HA KIFEJTED A VÉLEMÉNYED! Kellemes ünnepeket így, előre. Egy kétkedő kérdező.



2015. dec. 16. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak túlságosan aggódsz, ami tönkreteszi az egészségedet.
2015. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem az, hogy ezekkel a tünetekkel orvoshoz kellene fordulni. Terhes nem vagy.


Kellene csináltatnod labort, hátha komolyabb bajod van egy vírusnál.


👍

2015. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A hányinger egy szinte aggódásmentes héten kezdődött. Most

Fogok elkezdeni tablettát szedni.

2015. dec. 16. 21:35
 4/17 A kérdező kommentje:
Vérvételem lesz, de csak trombózis hajlamot néznek meg. Remélem, hogy igazatok lehet. (nem a betegségre értem)
2015. dec. 16. 21:36
 5/17 anonim ***** válasza:
Még mindig azt javaslom, hogyha izgulsz, akkor vegyél egy tesztet. :) De úgy tűnik hogy te inkább görcsölni szeretsz - rosszindulat nélkül mondom. És már az előzőhöz is írták, hogy ez valószínüleg nem terhesség.
2015. dec. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek tesztet venni, eddig még nem volt alkalmam.
2015. dec. 17. 06:55
 7/17 anonim válasza:
Szerintem is mindenképp menj el dokihoz, aki szerintem egy ilyen komplett tünet együttessel (akár össze is függhetnek) elküld vérvételre meg a szerinte megfelelő vérvételre. Ha megvan a tabid, szerintem ne kezd el szedni addig amíg nem tisztázódik mi a baj.jobbulást! És kellemes ünnepeket!
2015. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Tesztelek egyet a héten-hétvégén. De belegondolva nem volt balesetes alkalom... Érted. A barátomnak is hányingere van és szédül.

Valami vírus lehet (az van most állítólag.)

Orvohoz, csak végső esetben fordulok (ebben a hónapban lesz egy vérvételem)

2015. dec. 17. 16:56
 9/17 A kérdező kommentje:
Sosrm volt még vérvételem, rosszul vagyok a gondolatától is. Neked is kellemes ünnepeket!
2015. dec. 17. 20:33
 10/17 A kérdező kommentje:

Megcsináltam most, a tesztet.

[link]

2015. dec. 21. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!