Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett dohányzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett dohányzás? Orvos mondta hogy nemlehet, és nekem kell a tabi, de a cigi is kéne. Mennyire káros így?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
anya is dohányzik mellette én is és nincs semmi gáz
2010. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az betegség ha vki dohányzik, és nem tud neki ellent mondani, bár ezt csak szerintem én szemlélem így aki utálja a füstölgő kémény gyárakat.
2010. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
A cigi is kéne, pfff, mintha valami létszükséglet lenne ba**meg. Neked ennyire fontos, hogy büdös legyen a képed? Az élet nagy problémái, "jajj, mi lesz velem, ha nem bagózhatok", szánalmas.
2010. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Egyik ismerősöm negyven éves pont így halt meg.

Cigizett, és mellette fogamzásgátlót szedett.

Te tudod.

2010. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
21:12, egy bagósnak úgysem tudod megmagyarázni. A bagó már önmagában is kinyírhat, de őket az sem érdekli, szóval a te példád sem fogja nagyon eltántorítani nikotinfüggő úrhölgyünket.
2010. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

NE cigizz tabi mellett! Ha elolvasod a betegtájékoztatót rá fogsz jönni, hogy miért! A cigi már így is iszonyatod trombózisveszély jelent. Ha tabit szedsz mellé, akkor elég valószínű, hogy lesz is. Nekem is van ismerősöm aki ebbe halt bele! És csak 34 éves volt... :(

Íme egy bájos kép mélyvénás trombózis okozta fekályről: [link]

2010. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Mit érdekel mennyire káros?Ha vállalod a cigarettát,sőt kell neked, elég vicces dolog pont a tabi miatt aggódni.

Én amikor ismerőseimet kiküldöm egy helyiségből,hoyg ne füstöljék teli,mindig hisztiznek,hogy hideg van.Én erre csak annyit mondok,hogy:A tüdőráktól nem félsz,ne félj a náthától se.

2010. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem értem, hogy miért kell mindig undorító hangnemben válaszolni a kérdezőknek...

Magánügy ha dohányzik, nem az volt a kérdés.

Nagyon sok mindenki dohányzik tabi mellett, és az tényleg igaz, hogy megnöveli a trombózisveszélyt. Ezt neked kell eldöntened,hogy vállalod-e vagy sem.

2010. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Pontosan!Magánügye ,hogy dohányzik.Magánügye az is ,ha emiatt beteg lesz.Aggódjon ő maga érte,mint azok,akik dohányoznak(és tabiznak).Magának kell eldönteni szerinted ,hogy vállalja -e a kockázatot?Ha igen,akkor nem tartozik ránk;nem kell megkérdezni.Ha nem,akkor itt a válasz:ne cigizzen.Értelmes válaszokat adtunk;aggódsz a cigi miatt és kell a tanács:tessék;ne cigizz!

Jah és a dohányzás ,sohasem kéne dolog.A dohányzás az függés.Kéne az étel,az oxigén,a víz,ami nélkül meghalunk.A cigi nem esszenciális.Mérlegelni kell,mi fontosabb:a szenvedély iránti függés vagy az egészség.

2010. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A tabletta súlyosbítja a dohányzás hatásait, a dohányzás meg fokozza a tabletta mellékhatásait, azt hiszem, hogy a trombózisveszélyt.


Nem értem, miért nem hiszel az orvosnak, és miért akarsz szándékosan rosszat magadnak. Lehet, hogy 100 emberből csak 1-2-nél okoz problémát, hogy együtt használják, de mi van, ha te leszel az egyik? Ezt előre nem lehet tudni, minden ember szervezete más.

2010. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!