Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykapszula +...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykapszula + fogamzásgátló tabi együtt elég hatásos?

Figyelt kérdés
A menstruációm első napján elkezdeném szedni a fogamzásgátlót, ami elvileg az 5. naptól védene is. Viszont sok helyütt olvastam hogy az első hónapban még védekeztek egyéb módszerrel is a biztonság kedvéért. A hüvelykapszula megfelelő lenne? Vagy mindenképpen vissza kell térnünk az óvszerhez?
2016. jan. 22. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én évekig védekeztem csak a hüvelykapszulával. Nem lettem terhes. Utána olvastam csak, hogy elég rossz a statisztikája. Pedig nekem konkrétan a nőgyógyászom javasolta. Hát, azért nézd a naptárt, peteérés környékén én használnék óvszert. Egyébként meg elég gyakori mellékhatás a hüvelygomba,teljesen felborítja a hüvely ph-ját.
2016. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább térjetek vissza addig a gumihoz, én sok rosszat hallottam a hüvelykapszulákról. Meg szerintem ha eddig nem próbáltad ki, akkor ne most kezdd el, hátha a gyógyszer okoz esetleg rossz mellékhatásokat, amiket ugye érdemes figyelni, hogy beválik-e a gyógyszer.
2016. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a hüvelykapszula nagyon sok gondot tud okozni. teljesen felborítja a hüvelyflórát, utána sokkal valószínűbb hogy fertőzéseket szedsz össze stb. inkább gumit használjatok arra a kis időre még.
2016. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!