Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit jelent, ha a terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a terhességi tesztcsíkon teljesen felfut egy rózsaszín vonal, majd eltűnik és csak a teszt működését jelző vonal marad? Ez normális dolog? Korábbi teszteknél még nem láttam ilyet.

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
a tesztek egy része gyárilag hibás ha nem oylan a reakciója ami a dobozon szerepel akkor csinálj egy másikat ez scak ennyit jelent.
2016. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
egypetéjű ikrek
2016. febr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves második, mókás poén, tényleg...
2016. febr. 24. 23:38
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
köszönöm
2016. febr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi de ezt nem ertem. Minden teszt ugy működik h bele teszed a pisibe a max ig majd felfut a teszt egész belterületén a rózsaszín csík és ha negatív akkor 1 piros csík marad ha pozitív akkor kettő. Szóval nem értem mi a próbléma
2016. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy előző teszteknél még nem láttam, hogy felfutott volna az egész kontroll és teszt zóna részre a rózsaszín csík, aztán le, majd megjelenik a működést jelző egy vonal
2016. febr. 25. 19:29
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Koszi h lepontoztál :) pedig nem írtam semmi rosszat szerintem. Hat nem tudom nálam eddig minden teszt így működött ahogy leírtad és semmi gond nem volt vele. Pedig csináltam már életemben pár tesztet.
2016. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, nem szokásom sem zöld, sem piros pacsit adni, mert minek...De ez nem tudom, hogyan jön ide. Viszont ha ez neked fontos, akkor majd én adok zöldet.
2016. febr. 25. 21:10
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Eggyáltalán nem fontos csak nem értettem a dolgot de mindegy is. Láttam h megint feltetted a kérdésed ott viszont már azt írod h ez életed első tesztje.érdekes. de nem vitazni jottem csak elmondani h abszolult normálisan működik a teszt. Ha 1csík maradt a végére nem vagy terhes
2016. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, mondhatni életem első tesztje, mivel az első csomagot rosszul csináltam meg:) Bénának pedig nem mondanám magam, mindössze használati utasítást nem kaptam, mivel mástól kértem a tesztet, felvilágosítást pedig nem kaptam. Kíváncsi voltam több válaszra. Mivel sajnos tényleg nem tudom, hogyan működnek ezek a tesztek, mi a reakciójuk, stb
2016. febr. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!