Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy honap fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy honap fogamzasgatlo szedes utan mar csokkent is a libidom?

Figyelt kérdés
Soha nem szedtem meg fogamzasgatlot a gorcsokre irtak fel. Meg nincs egy teljes honapja,hogy szedem megsincs meg mar az a vagy...eddig sosem birtam magammal most meg...szinte semmi vagy meglennel a szex nelkul .. EZ NEM EN VAGYOK. Lehet csak hozza kell szoknia a szervezetemnek? Varjak vagy valtsak minel elobb?

2016. márc. 15. 19:21
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
100%
Simán csökkenhet, nem hiszem, hogy a hormonok szedésének a folytatásával ez a mellékhatás csökkenni fog.
2016. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet valtanom kene gyogyszert? Mar most ketsegbe vagyok esve mert a parom nagyon is igenyli a sok szexet es eddig en is ilyen voltam de valtoztam...:/
2016. márc. 15. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Válts, aztán majd meglátod. A fogamzásgátlónak teljesen "normális" mellékhatása a csökkent libidó. Akinél nem így van, az szerencsés. (Ugye ciklus leáll, nincs peteérés, nincs ovuláció, végül is minek legyen vágy, ha nem vagy termékeny...)
2016. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elegge elkeserito... Meg zavar ez a barnazas is... De ugye ez normalis az elso 1-2honapba csak nekem eleg sok jon igy muszaj a tampon...lehet ezert nincs kedvem mert plusz nyug kiszedni meg utana ujat berakni van amikor mar faj meg nyilvan kellemetlen h allandoan bennem van..es tudom nem is egeszseges
2016. márc. 15. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Válts. Ennyiszer tampont használni meg eszedbe ne jusson többször, és tedd össze a két kezed, ha még csak elkezdte tönkretenni és "kiszárítani" hüvelyedet.
2016. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barnázással 3 hónapot kell várni, addig a doki nem fogja lecserélni ennyiért, mert meg kell szoknia a szervezetnek.

A libidó csökkenés viszont kb minden tablettánál jelentkezik sajnos, nagyon ritka akinél nem okoz ilyen gondot. Én már 3 félét szedtem, pár hétig jó volt a váltásnál majd újra 0... Mivel nincs peteérés, lenyomja a férfi hormont is, sőt a nőieket is alacsonyan tartja, így a vágyat is gyilkolja rendesen.

Gyűrűre váltottam, kezd javulni a dolog.

2016. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!